Як розрахувати будівництво свого будинку. расчитать вартість спорудження будинку.

Якщо ви хочете отримати свій будинок, і щоб при цьому він повністю відповідав вашим бажанням і потребам, то є тільки один вихід - побудувати його самому. Але перш ніж приступити до споруди будинку своєї мрії, бажано дізнатися - у скільки обійдеться його будівництво.
Інструкція
1
Розрахувати будівництво свого будинку можна самостійно або вдатися до допомоги будівельних фірм. Перед цим точно визначитеся з основними параметрами свого майбутнього будинку - розміром всього будинку цілком і кожного приміщення, висота фундаменту, висота і товщина стін, тип даху і покрівлі, комунікації в будинку. Після цього складіть план будинку - самостійно або в проектному бюро.
2
Потім вже з проектом на руках можна запрошувати фахівців, які розрахують вартість будівництва згідно сучасним будівельним нормам і правилам, і вирахують кінцеву вартість будівництва з урахуванням поточних цін на будівельні матеріали і розцінок на роботи. Оскільки розрахунки майстри будуть робити виходячи з власних розцінок, то бажано розрахунки призвести в декількох фірмах, і таким чином зорієнтуватися на середню ціну.
3
Якщо ви вирішили розрахувати будівництво свого будинку самі, то можна полегшити свою працю за допомогою спеціальних програм. На даний момент існують десятки програм для оформлення кошторисної документації. Багато з них мають безкоштовний пробний період, так що ви можете скористатися ними для своїх цілей безкоштовно. Але програма знову-таки вважати буде виходячи зі стандартних розцінок, які можуть сильно відрізнятися від тих, які застосовуються в вашому регіоні.
4
В окремих випадках вам краще буде скласти список необхідних будівельних операцій та будівельних матеріалів і дізнатися їх ціну в місцевих будівельних фірмах і магазинах. Так ви можете відчутно заощадити.
5
І головне - врахуйте, що за час будівництва ціни на послуги матеріали можуть подорожчати, тому в бюджет майбутньої споруди необхідно вкласти запас в 20-40 відсотків від кошторисної вартості (залежно від розрахункового часу будівництва).
Розрахувати вартість будівництва - це найголовніше. Адже таким чином ви підготуєтеся до будівництва будинку або дачі з найважливішою боку - матеріальної. Але як подібний розрахунок зробити вірно, і що для цього знадобиться?
Вам знадобиться
  • Проект.
Інструкція
1
Що потрібно? Для того щоб розрахувати вартість будівельних робіт, вам обов'язково знадобиться проект, який містить: планування території та приміщень будівлі, проект самої будови, а також фасаду та покрівлі. Врахуйте, що без подібного проекту ви не зможете зробити розрахунок.
2
Конкретні ціфриНіже ми приведемо конкретні середні суми, які вам доведеться заплатити за ті чи інші будівельні роботи: - вартість проектних робіт - 250 рублів за один квадратний метр; - вартість робіт по заливці фундаменту - 750 рублів за один квадратний метр; - вартість загальнобудівельних робіт (2500 рублів за один квадратний метр); - вартість покрівельних робіт (600 рублів за один квадратний метр); - вартість фасадних робіт (400 рублів за один квадратний метр); - вартість інженерних робіт (500 рублів за один квадратний метр) - вартість робіт по установці каналізації (500 рублів за один квадратний метр).
3
ІтогоВсе вищевказані цифри свідчать про те, що в середньому на будівництво будинку або дачі вам доведеться витратити близько 6000. Сума виходить вельми вагомою і це все при тому, що до цих грошей ще не додана вартість матеріалів. Так, на один квадратним метр вам доведеться витратити матеріалів на 7000 рублів.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що власний будинок - це розкіш і ставитеся до його будівництва відповідно.
Корисна порада
1. Будівництво будинку, як видно з вищевказаних сум, справа матеріально витратне - розраховуйте свої сіли.2. Ви, звичайно, можете заощадити, купивши дешеві будматеріали і найнявши будівельників - аматорів. Однак врахуйте, що в такому разі по тому вже пару років вам доведеться почати витрачатися вже на ремонт будівлі.