Як розподілити виховання дошкільника між батьками.

Низькі зарплати в секторі освіти зробили свою чорну справу - чоловіки не йдуть в вихователі та вчителі. Тому з раннього дитинства діти ризикують залишитися без еталонів правильного чоловічої поведінки, якщо ці зразки вони не побачать будинки, в стосунках з татом. Це особливо важливо для дітей дошкільного віку. Як розподілити виховання дошкільника між батьками?
Інструкція
1
Так склалося історично, що чоловік найчастіше ставить своєю метою заробіток грошей на потреби сім'ї, повністю довіряючи дітей своїй дружині. Погано, коли чоловік зовсім усувається від процесів виховання - начебто і діти є, та тільки при живому татові, який живе в родині, батька вони не бачать. Жінка в таких умовах стає владною і вимогливою у відношенні до дітей, бо батько, який не керує дітьми, зазвичай не в змозі і дружиною керувати. І діти з дитинства не бачать, що чоловік повинен бути значущим і авторитетним. Особливо погано це позначається на майбутньому сімейному житті хлопчиків. Тому незважаючи на дефіцит часу, намагайтеся виділити певні години на спілкування з дитиною.
2
Зрозуміло, що більшість пап не має багато вільного часу, особливо якщо їх робота відповідальна і не дозволяє їм розслабитися і ні про що не думати в неробочий час. Тому мати повинна усвідомлювати, що вимагати рівності вкладу часу у виховання дитини нерозумно. Однак час, який малюк проводить з татом, повинно бути особливим. Щотижня у сім'ї повинні бути які-небудь заходи, які все проводять разом - пікніки, зоопарки, катання на ковзанах, поїздки на дачу, походи в кіно або театр. Після кожного такого події обговорюйте його у всіх деталях, розповідайте про те, що сподобалося чи не сподобалося, разом будуйте плани на майбутню спільну діяльність. Іноді ці заходи повинні бути тільки з татом, щоб дошкільник міг насолодитися спілкуванням з татом один на один. Мислення чоловіків відрізняється від жіночої, тому дитині це буде здаватися незвичайним і цікавим після спілкування тільки з жінками-вихователями і мамою.
3
Не можна перекладати тільки на тата чи на маму питання покарань. Це ставить караючого батька в невигідне становище, виходить маніпуляція, тобто гра в «поганого тата» і «добру маму» або навпаки. Тому покарання обговорюйте між собою і підтримуйте один одного. Це неприємна сторона виховання, але, на жаль, необхідна. І тут необхідно ділити відповідальність і приймати рішення спільно.