Які вітаміни зберігають красу жінки. Вітаміни краси для жінок.

Вітаміни - одна з найважливіших складових краси та здоров'я людини. Їх недолік в першу чергу позначається на зовнішньому вигляді та стані нігтів, шкіри і волосся. Саме тому неможливо переоцінити важливість вітамінів для представниць прекрасної половини людства.
Інструкція
1
Щоб шкіра була ніжною та еластичною, жінці необхідний вітамін А, який міститься в моркві, гарбузі, апельсинах. Вітамін В2, беручи участь в утворенні гемоглобіну і вуглеводному обміні, також сприяє оздоровленню шкіри. Для його заповнення необхідно вживати в їжу сир, кефір, ряжанку, кисле молоко і сметану. В цілому, за циркуляцію крові в судинах шкіри, а отже, за її дихання, насичення вологою і все те, що надає шкірі свіжість і пружність, відповідають вітаміни групи В.
2
Краса та пишність волосся неможливі без вітамінів А, В1 і В9. Їх недолік зробить зачіску тьмяною і неакуратної - тому волосся почнуть сіктися.
3
За молодість організму і хороший кровообіг відповідає вітамін Е. Для жінок він просто необхідний, тому нейтралізує вільні радикали, перешкоджає старінню шкіри і утворення зморшок. Міститься вітамін Е в рослинних оліях, жирній рибі, волоських горіхах.
4
Вітамін В9 важливий для жіночого організму, тому сприяє спокійному перебігу вагітності і швидкому післяпологовому відновленню. Крім того, позитивно впливаючи на здоров'я мами, цей вітамін допомагає і дитині, яка розвивається міцним і активним.
5
Краса жінки не тільки в обличчі і волоссі, але також і в ході, поставі. Для кісток, хрящів і судин ніг, які страждають при носінні високих каблуків, необхідні вітаміни К і D. При їх недоліку стінки судин стоншуються, кістки деформуються і легко ламаються.
6
Для того щоб жінка залишалася чуттєвої і пристрасної, їй потрібні вітаміни В9 і В12. Вони сприяють нормальному функціонуванню жіночої статевої системи, зберігають її здоров'я.
7
Загальний тонус, життєрадісність і активність жінці допомагає зберігати вітамін С. Крім цього, він надає шкірі пружність і здоровий рум'янець, стимулює обмін речовин і забезпечує міцність судин.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pridjqbs6s0