Як вибрати жіночі кеди.

Кеди знову повернулися на прилавки магазинів, і це повернення було тріумфальним - після декількох років забуття практична спортивне взуття вихором увірвалася на подіуми, затьмарюючи кросівки. Вибирати жіночі кеди слід з особливою ретельністю.
Інструкція
1
Орієнтуйтеся на якість і солідність виробника - огляньте шви, захисні наліпки з боків, спереду і ззаду (вони повинні бути щільніше, ніж гума на підошві). Зігніть підошву, визначаючи її м'якість - вона не повинна легко прогинатися, але зовсім тверді екземпляри будуть незручні в носінні. Кеди з залишками клею, стирчать нитками і погано прістроченним лейблом відставте в сторону.
2
Колір взуття повинен відповідати вашому стилю. В принципі, добре б мати кілька пар на всі випадки життя - ви зможете комбінувати кеди з одягом, аксесуарами, кольором волосся і настроєм. Універсальними вважаються червоні, жовті, рожеві кеди - «дівчачі» та життєрадісні кольори завжди піднімуть настрій. Різнокольорові моделі підходять людям екстравагантним, але вимагають продуманості образу - ніякі помилки тут неприпустимі.
3
Зверніть увагу на рівномірність фарбування. Кольорові кеди можуть забарвлювати шкарпетки і ноги, тому вибір якісно прокрашенной взуття з використанням сучасних технологій часто ускладнюється неможливістю відрізнити її від дешевої підробки. Орієнтуйтеся на ціну, але не забувайте оглядати кеди - якщо колір моделі однотонний, то не повинно бути ніяких ділянок зі зміненою забарвленням. Можете потерти поверхню вологим пальцем або серветкою.
4
Запах гуми не повинен бути явним - все, що погано і сильно пахне, це неякісна і шкідлива для здоров'я взуття. Хороші кеди мають свій специфічний запах, але він легкий і не дуже різкий.
5
Якщо вам сподобалися моделі з декоративною обробкою у вигляді прикріплених страз, намистинок, металевих пластинок та інших дрібниць, то перевірте надійність їх фіксації. Все, що приклеєне, повинно триматися міцно, не виявляючи надлишків клею і неакуратне виконання. Все, що пришито або закріплено металевими скобами, не повинно натирати ноги.
6
Обов'язково приміряйте кеди - вони не повинні сидіти занадто щільно, ваші пальці не повинні упиратися в мисок, а в п'яту не повинен упиватися в задник. Кеди трохи розтягнуться в процесі шкарпетки, тому не беріть вільний розмір, тому що в підсумку ви будете почувати себе в них, як в калошах.