Як знайти пошкоджені файли.

Ушкодженими файлами прийнято іменувати файли, які не допускають виконання стандартних операцій відкриття, редагування або збереження. Пошук таких файлів в операційній системі Microsoft Windows може бути виконаний за допомогою утиліти Сhkdsk.exe.
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows натисканням кнопки «Пуск» і перейдіть в пункт «Мій комп'ютер» для виконання перевірки вибраного диска на наявність пошкоджених файлів за допомогою спеціалізованої утиліти сканування chkdsk.exe.
2
Викличте контекстне меню підлягає перевірці диска кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості».
3
Перейдіть на вкладку «Сервіс» діалогового вікна властивостей томи і натисніть кнопку «Виконати перевірку» в розділі «Перевірка диска».
4
Застосуйте прапорці на полях «Автоматично виправляти системні помилки» і «Перевіряти і відновлювати пошкоджені сектори» нового діалогового вікна і підтвердіть виконання операції натисканням кнопки «Запуск».
5
Поверніться до головного меню «Пуск» для здійснення альтернативного запуску утиліти chkdsk.exe за допомогою інструменту «Командний рядок» і перейдіть в пункт «Виконати».
6
Введіть значення cmd у полі «Відкрити» і підтвердіть виконання команди запуску натисненням кнопки OK.
7
Вкажіть значення chkdsk імя_діска_подлежащего_проверке:/f в текстове поле інтерпретатора команд Windows і підтвердіть запуск утиліти натисканням функціональної клавіші Enter.
8
Натисніть функціональну клавішу Y при появі попередження системи про неможливість виконання команди Chkdsk у зв'язку з використанням вибраного диска іншим процесом і підтвердіть виконання перевірки після наступного перезавантаження комп'ютера натисканням функціональної клавіші Enter.
9
Скористайтеся значенням chkdsk імя_діска_подлежащего_проверке:/r для здійснення процедури сканування вибраного диска і відновлення пошкоджених файлів, що можуть бути виправленими і підтвердіть виконання команди натисканням функціональної клавіші Enter.