Як відключити батарею в ноутбуці.

Досі серед любителів ведуться активні суперечки на тему правильного використання акумуляторів від ноутбуків. Багато хто схиляється до думки, що при роботі від електромережі акумулятор краще відключати. Але це не завжди вірно.
Вам знадобиться
  • - Хрестова викрутка.
Інструкція
1
Навіть сучасні акумуляторні батареї володіють певним ресурсом циклів заряду-розряду. Це означає, що чим частіше ви використовуєте акумулятор, тим швидше його доведеться замінити. Пам'ятайте про те, що відключати батарею від ноутбука слід тільки у вимкненому стані. Витяг акумулятора з працюючого ноутбука може привести до псування обох пристроїв. Вимкніть мобільний комп'ютер і обов'язково від'єднаний від мережі змінного струму.
2
Закрийте кришку ноутбука і переверніть пристрій. Всі сучасні моделі мобільних комп'ютерів оснащені спеціальними засувками. Перемкніть їх в положення Open і витягніть акумуляторну батарею. Якщо ви плануєте не підключати акумулятор тривалий час, зарядите його перед витяганням, хоча б на 50%. Це дозволить продовжити термін служби елемента живлення.
3
Для витягання акумуляторної батареї в деяких старих моделях ноутбуків необхідно відкрити кришку, що закриває елемент живлення. Відкрутіть хрестової викруткою декілька шурупів і відкрийте слот для установки батареї. Вийміть акумулятор і закрийте кришку.
4
Не приєднуйте мобільний комп'ютер без акумулятора до ненадійного джерела живлення. У разі різкого стрибка напруги ви ризикуєте втратити не тільки блок живлення, але й інші важливі елементи комп'ютера, наприклад материнську плату. Підключений акумулятор прийме на себе основне навантаження, що дозволить зберегти інші пристрої.
5
Дуже важливо розуміти, що акумулятор виконує функції джерела безперебійного живлення. Якщо ви постійно працюєте з важливими документами або певними додатками, які не можуть бути завершені в будь-який момент, то не виймайте акумулятор. Особливо це актуально в процесах прошивки різних пристроїв і запису дисків.