Як вставляти залізні двері.

Для заміни дерев'яних дверей в приміщенні на металеву необхідно врахувати декілька простих правил. За 5-7 років відбувається усадка бруса. Саме тому потрібно при монтажі використовувати полужорсткі кріплення коробки у вертикальній площині.
Інструкція
1
Роботу почніть з демонтажу старих дверей. Ви можете її прибрати будь-яким зручним для вас способом. Краще всього використовувати для цього електричний лобзик і монтажку. У рідкісних випадках застосовується ланцюгова пила. Вона необхідна для збільшення дверного отвору по ширині і висоті.
2
Після цього перед вами має бути чистий дверний проріз. Рекомендується при замовленні металевих дверей загострити увагу на розмірах дверного отвору. У майбутньому у вас не виникне проблем з установкою. Далі необхідно порівняти розмір дверей з розміром дверного отвору. Він повинен бути на 4-6 см більше з лівого і правого боку. Даної відстані буде достатньо для вирівнювання дверної коробки. Висота отвору повинна бути на 5-6 см більше, ніж висота дверей. Якщо ж розміри менше, то займіться розширенням ланцюговою пилою.
3
Після цього можете приступати безпосередньо до монтажу. Відразу варто відзначити, зазор знизу не у всіх випадках виходить залишити. У даній ситуації можна за допомогою ланцюгової пили і фрези прорізати канавку уздовж всього порога на глибину 10 мм. Потім у неї з торців через кріпильні отвори буде додана монтажна піна. Вона заповнить все це простір.
4
Також ви можете виконати установку дверей на утеплювач, який просочений антисептиком. Перед установкою найкраще знежирити зовнішню сторону металевої коробки. Справа в тому, що вона в більшості випадків має масляну поверхню, яка не дозволяє зробити міцне зчеплення монтажної піни і коробки.
5
Дверний блок нових дверей за допомогою дерев'яних клинів закріпіть в отворі. Вирівнювання ви можете виконати за допомогою будівельного рівня. Закріпіть конструкцію саморізами, діаметр яких повинен бути більше 6 мм. Вкрай не рекомендується використовувати саморізи з загартованої сталі. Вони можуть лопнути в процесі монтажу. Дверну коробку остаточно закріпіть дюбелями. Після вирівнювання можете виконати навішення дверей і її регулювання.