Як розпізнати відеокарту. автоматично визначити відеокарту на ноутбуці.

Для забезпечення стабільної роботи більшості відеоадаптерів потрібно виконати певний алгоритм дій. Далеко не всі пристрої передачі відеозображення автоматично визначаються системою.
Вам знадобиться
  • - Доступ в інтернет;
  • - Sam Drivers.
Інструкція
1
Якщо ви придбали нову відеокарту, то підключіть її до потрібного слоту материнської плати комп'ютера. Зазвичай це канали PCI або PCI Express. З'єднайте монітор з потрібним відеовиходом і включіть комп'ютер. Відкрийте диспетчер пристроїв. Найімовірніше, нова відеокарта буде визначена як «Стандартний пристрій VGA». Це означає, що системі не вдалося автоматично визначити тип відеокарти і встановити потрібні драйвери.
2
Відвідайте сайт виробника цього обладнання. Скачайте звідти актуальну версію програмного забезпечення, необхідного для зміни параметрів роботи відеокарти. Встановіть завантажену програму і перезавантажте комп'ютер.
3
Знову відкрийте диспетчер пристроїв і подивіться, чи визначилася ваша відеокарта. Тепер в підміню «Відеоадаптери» повинно відображатися назва моделі підключеної відеокарти. Якщо ви не знаєте модель пристрою, то скористайтеся програмою, автоматично підбирає потрібні файли. Скачайте утиліту Sam Drivers і запустіть файл DIA-drv.exe.
4
Після завершення сканування обладнання виконайте інсталяцію запропонованих драйверів. Потрібні комплекти будуть виділені спеціальним символом. Встановіть навпроти них галочки і натисніть кнопку «Встановити». У вікні, виберіть пункт «Звичайна установка». Перезавантажте комп'ютер після успішної інсталяції програмного забезпечення.
5
В деяких мобільних комп'ютерах можуть бути використані відразу два відеоадаптера. Як правило, це інтегрований чіп і дискретна відеокарта. В даному випадку необхідно вибрати програмне забезпечення, яке забезпечить спільну роботу цих двох пристроїв. Знайдіть інформацію про встановлені відеоадаптерах на сайті виробника вашого мобільного комп'ютера. Скачайте звідти підходяще програмне забезпечення і інсталюйте його.