Як нагріти воду в лазні. до скількох нагрівається вода в лазні.

В лазнях, розташованих в приватному секторі або на дачних ділянках, для нагрівання води зазвичай використовують металеві або цегляні печі-кам'янки. Такі печі зазвичай опалюються дровами і діють періодично, нагріваючись що проходять через них димовими газами. Головним недоліком таких печей є те, що потрібно чекати, поки повністю згорить паливо, щоб в баню не потрапив чадний газ. Коли піч перестає топитися, обмежується і час ширяння, так як починає остигати вода і повітря в парильні.
Інструкція
1
Щоб уникнути цього, встановіть в лазні піч безперервної дії із сталевих листів. Така піч має масу достоїнств: невеликі габарити, економічність витрачання палива, швидкий підігрів великого обсягу води і простору в лазні, можливість регулювати температуру води і повітря в лазні, повний захист димових і топкових каналів, яка запобігає потраплянню чадного диму всередину і дозволяє топити піч під час банної процедури.
2
Виготовте бак для гарячої води з нержавіючого сталевого листа товщиною 2 мм і закріплюється на стіні, а з пічної комунікацією з'єднується двома трубами з казанком за допомогою сгонов і гайок. Зверху бак закрийте кришкою з отвором, через нього можна набирати воду зі шланга або заливати відром. У нижній точці бака встановіть кран для зливу води.
3
Перед тим як затопити піч, заповніть бак водою до будь-якого необхідного рівня. Таким чином, в процесі нагрівання печі відбувається нагрів води в казанку і її циркуляція в системі.
4
Таку піч встановіть в лазні великою площею з окремою парилкою. При цьому пічка може розташовуватися в парилці, а її передня стінка буде знаходитися в мийному відділенні. Бак для гарячої води закріпіть на стінку в мийному приміщенні, що забезпечує його додатковий нагрів. Стіна між парній і мийкою навколо печі виконується з цегли. Будь-коли року нагрівання повітря в парилці протягом години доходить до + 100оС, а приблизно 100 л води нагрівається до окропу. При цьому співвідношення температури повітря в мийці і парильні складає 1: 2. Регулюйте нагрів води і повітря, змінивши тягу в топці або рівень води в баку. Це можна зробити, змінивши розташування в топці дров: якщо дрова покласти ближче до дверке, швидше нагріється вода, а якщо ближче до задньої стіни, то швидше прогріється повітря в парній.
5
Найбільш ідеальним варіантом буде виготовлення всієї конструкції з нержавіючої сталі. Недоліком такої печі є низька теплоємність, яка компенсується можливістю топити піч скільки завгодно.