Як поєднати балкон з кімнатою.

Балкон або лоджія - житловий простір, яке найчастіше практично не використовується. Якщо при цьому у вас маленька квартира, немає нічого дивного в тому, що ви вирішили розширити простір і поєднати балкон з кімнатою.
Вам знадобиться
  • - утеплюючі матеріали;
  • - пластикові вікна;
  • - система "Тепла підлога" або електричний обігрівач.
Інструкція
1
Перш ніж почати перепланування, проведіть координацію робіт і отримаєте дозвіл від ЖЕКу і БТІ. Небезпека несанкціонованого розширення полягає у можливості погіршення умов проживання ваших сусідів, порушення архітектурної цілісності фасаду і навіть руйнування всієї будови. Досвідчені конструктори прорахують всі зміни деформацій у вузлах конструкцій і всі можливі наслідки. Можливо, для збереження надійності стін, перш ніж об'єднати балкон з кімнатою, вам доведеться встановити додаткові колони або металеву раму або не руйнувати підвіконну частина стіни.
2
склити балкон хорошими пластиковими вікнами, вони будуть добре утримувати тепло в приміщенні. Вибирайте вікна залежно від клімату і ваших вимог до тепло- і шумізоляціі, для помірної зими кращим варіантом буде двокамерний склопакет.
3
Демонтуйте старі вікна і балконні двері, всі непотрібні елементи.
4
Утепліть підлогу балкона. Для цього залийте всі отвори монтажною піною, а коли вона висохне, нанесіть на підлогу і нижню частину стін мастильну гідроізоляцію. За допомогою спеціальної Самонівелююча цементо-піщаної суміші вирівняйте поверхню (товщина шару не більше 30 мм, щоб не обтяжувати конструкцію). Потім укладіть плити пінополістиролу або мінеральної вати, проклеівая всі стики пароізоляційним скотчем. Укладіть остаточне покриття, наприклад, з легкого полімербетону.
5
Зберігаючи зовнішню стіну балкона, всередині проведіть додаткове утеплення. Зробіть обрешітку і зміцните теплоізоляційні плити, наприклад, з мінеральної вати або пінополістиролу. Зверху закрийте стіну декоративними панелями або вагонкою. Можете також скласти парапет під скління з пінобетонних блоків і покрити їх шаром штукатурки шаром не більше 15 мм.
6
Утепліть стеля балкону, для цього наклейте на нього теплоізоляційні плити, а поверх зробіть облицювання з гіпсокартону.
7
Виконайте завершальну декоративну обробку лоджії і встановіть на неї електричний радіатор опалення. Пам'ятайте, що подовжувати труби і переносити батареї з квартири в лоджію заборонено.
Корисна порада
Якщо ви встановите систему «Тепла підлога», вам не доведеться піклуватися про додаткове джерело тепла на балконі, наприклад, електричному радіаторі.