Як будувати з газосилікатних блоків.

Великою популярністю в даний час користуються газосиликатні блоки. Вони використовуються при укладанні стін будинку. Побудувати стіни будинку з газосилікатних блоків може будь-хто. Необхідно тільки знати основні принципи зведення.
Інструкція
1
Для початку виконайте розмітку майбутніх стін. Виберіть основні 4 кута майбутнього будинку і відзначте їх. Обов'язково перевірте рівність діагоналей. Блоки повинні виступати щодо фундаменту або цоколя приблизно на 5 см. Вкрай не рекомендується укладати блоки в одній площині з фундаментом. В іншому випадку буде потрапляти і просочуватися волога в фундамент через стик. Далі необхідно натягнути нитки по кутах. Заздалегідь знайдіть дерев'яні бруски і вбийте в них цвяхи. Заженіть їх в землю на глибину 20-30 см і прив'яжіть до них нитки. Остаточне вирівнювання необхідно робити за допомогою двох розпірок. Потроху підтягуйте їх до потрібного положенню нитки.
2
Після цього ви можете приступати до укладання першого ряду блоків. Не варто забувати про гідроізоляцію. Для цієї мети рекомендується застосовувати армований руберойд. Складіть його вдвічі. Укладіть матеріал під перший ряд блоків. Тільки після цього можна займатися укладанням блоків. У цій справі вам знадобиться розчин. Замісіть його в співвідношенні 1: 4 цементу і сіяного піску. В результаті повинен вийти практично сухий розчин. В іншому випадку ви не зможете вирівняти блок, так як він буде постійно просідати під своєю вагою на «м'якому» розчині. Для блоку обов'язково робіть дві «доріжки» з розчину. Вони повинні бути розташовані вздовж краю блоку. Висота такої доріжки становить 5 см.
3
За допомогою гумового молотка вирівняйте блок в горизонтальній площині. Спочатку повинні бути виставлені 4 опорних кутових блоку. Саме від їх установки в більшій мірі залежить кривизна ваших майбутніх стін. Після цього можете переходити до укладання всіх інших блоків. Другий і подальший ряди робляться аналогічним чином. Між собою газосиликатні блоки можна кріпити за допомогою спеціального клею, який продається практично у всіх будівельних магазинах.