Як визначити розмір шапки дитини. Як визначити розмір дитячих шапочок.

Часто у молодих мам виникають труднощі при підборі одягу для їхнього малюка. Носочки, колготки, взуття, головні убори мають спеціальні позначення на етикетках, але визначити по ним що-небудь складно, якщо не знати, що вони означають.
Вам знадобиться
  • -карта визначення розмірів;
  • -мірною стрічка;
  • -товстої нитку.
Інструкція
1
Розміри дитячого одягу зазвичай визначають відповідно до зростання дитини. Для того, щоб дізнатися, чи підходять штанці або кофточка вашому малюкові, потрібно звернутися до таблиці, в якій наведено вік, зріст і приблизний вага крихти (усереднені показники). Однак, з головним убором все йде трохи інакше.
2
Виміряйте голову дитини по уявному краю шапки, - результат в сантиметрах і буде розміром головного убору. Приблизна відповідність віку малюка і розміру шапки: від 46 до 48 сантиметрів для діток від року до двох років; від 48 до 50 см - від двох до трьох років; 50-52 см - на трьох-чотирьох літніх діточок.
3
Використовуйте м'який кравецький метр для вимірювання окружності голови по тій лінії, на якій дитина буде носити шапку. Наприклад, якщо довжина кола становить 57 сантиметрів, то ваш розмір - 57й.
4
Візьміть товсту нитку, яка не розтягується в довжину, в іншому випадку, вимірювання буде не вірним. Нитку потрібно оповити навколо голови по лінії, зазначеної вище. Отриманий результат виміряйте звичайної лінійкою.
5
Зайдіть на сайти дитячого одягу в інтернеті, там можна відшукати ще більшу кількість способів вимірювання голови дитини з метою визначення розміру, а також розмірні таблицы(http://www.detivmode.ru/index.php?option=com_content&view=article&id=49&Itemid=59).
6
Округліть отримані результати у бік збільшення, щоб не доводилося нескінченно турбуватися і обмінювати куплені головні убори. Практично всі головні убори в своїй конструкції мають еластичну стягуючі стрічку, звану стабілізатором розміру або утяжним шнуром. Завдяки подібній конструкції, шапка може збільшуватися на один-три розміри. Також стабілізатор може тягнути шапку, зробивши її менше. Це розраховано на швидко змінюється ріст дитини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gN_3oBXmY5g
Корисна порада
Проводьте вимірювання, коли дитина спокійна і нічим не зайнятий. Якщо ж малюк капризує, відкладіть цей процес на більш сприятливий час.