Як змастити горло дитині. Як обробити дитині горло.

Для кожного батька, напевно, немає нічого гіршого, ніж хвороби дітей. Підвищена температура, озноб, нежить і сильні болі в горлі не дають спокою вашому чаду. Одна з найбільш ефективних процедур для лікування горла - змазування лікарськими препаратами.
Вам знадобиться
  • - стерильний бинт або вата,
  • - лікарський препарат,
  • - маленька ложка.
Інструкція
1
Запам'ятайте, що далеко не кожне захворювання горла можна вилікувати в домашніх умовах за допомогою протимікробних та антисептичних засобів місцевого призначення. Консультація і допомога лікаря необхідна навіть при легкому почервонінні мигдалин, він вам призначить відповідний препарат для змазування горла.
2
Не поспішайте застосовувати антибіотики, тим більше без призначення лікаря. Для змазування чудово підійдуть такі препарати: "Люголь", "Йодинол", "Тонзилгон", відвар ромашки, відвар кори дуба, сік алое і рослинні масла (евкаліптова, персикове, шипшини і т. Д.). Необхідність даної процедури виникає при таких захворюваннях, як ангіна, ларингіт, тонзиліт, фарингіт.
3
Горло можна і необхідно змащувати навіть найменшим дітям. Так як вони ще не вміють полоскати горло і розсмоктувати лікарські льодяники, то змазування - самий підходящий метод лікування. Для цього вам буде потрібно стерильний бинт або вата, яку слід щільно намотати на олівець або, в крайньому випадку, на палець. Змочіть ватяний тампон в лікарському розчині і, притискаючи маленькою ложкою корінь язика дитини, обробіть ліками швидкими і впевненими рухами мигдалини, задню стінку ротоглотки і дужки.
4
Змащувати горло рекомендується два-три рази на день, за годину до прийому їжі. Проте варто враховувати той момент, що багато дітей категорично не виносять змазувань через вираженої ступеня блювотного рефлексу. У цьому випадку варто вдатися до полоскань. Але як показує практика, змазування набагато ефективніше, ніж полоскання. Так як масляна основа обволікає слизову оболонку горла і діє тривалий час.
Зверніть увагу
Перед тим як почати застосовувати ті або інші ліки для змазування горла, уважно вивчіть інструкцію. При раптовій появі алергічної реакції у вигляді нежиті або кропив'янки слід негайно відмінити препарат і звернутися до лікаря.