Як прикрасити колодязь. Як облагородити помпу.

При прикрасі колодязя на дачній або присадибній ділянці не варто обмежувати себе міркуваннями практичності - ваш колодязь повинен стати справжньою родзинкою дачі або приватного будинку завдяки оригінальному дизайну.
Вам знадобиться
  • - матеріали для декору.
Інструкція
1
Звичайний колодязь складається з наземної частини (оголовка), вертикальної шахти (стовбура) і водоприймальної частини (місце, де збирається вода). Облаштувавши ландшафтний дизайн дачної ділянки, сміливо приступайте до колодязя. У цій справі сміливо покладайтеся на свою фантазію, покличте на допомогу натхнення і починайте захоплюючий процес власної творчості.
2
Оберіть стиль прикраси вашого колодязя. Одним з найбільш популярних є стиль, званий «кантрі» або «сільський» стиль. Використовуєте дерево в якості основного матеріалу для прикраси. Обшийте оголовок колодязя сучкуватими колодками в два рівних ряду, обладнайте дах у формі конуса з використанням двох дерев'яних стовпів і маленького шпиля на верхівці. Покрийте дах акуратно викладеною дерев'яної черепицею.
3
Розташуйте поруч з колодязем симпатичний паркан з ошкуренних сучкуватих палок, а з іншого боку помістіть сільський квітник. У центрі цього квітника поставте примітивну палицю для сушки глиняних горщиків і скляних банок.
4
Викладіть великими каменями майданчик навколо колодязя. Для втілення цієї ідеї необхідний лише відповідний підручний матеріал.
5
Обмотайте оголовок колодязя товстої канатної мотузкою, і він стане нагадувати бухту морського каната, а колонка для підйому води - помпу для відкачування рідини з корабельного трюму. Задекоріруйте стовпи, які утримують навіс, витками каната, викладіть майданчик декоративними морськими камінчиками. Чи не виявляться зайвими цікаві фігурки, вкриті фарбами різних кольорів. Ось і готовий колодязь в морській тематиці.
6
Пам'ятайте, що головним правилом прикраси колодязя при створенні ландшафтного дизайну є його повна відповідність із загальним стилем саду. Фантазуйте і результат вас порадує.