Чому потрібно дотримуватися дієти при діабеті.

Цукровий діабет - це або недолік в організмі гормону інсуліну, що відповідає за розкладання глюкози (діабет 1-го типу), або порушення механізму взаємодії інсуліну з клітинами організму (діабет 2-го типу). Іншими словами, при першому типі організм не здатний виробляти інсулін в необхідній кількості, при другому - інсуліну цілком достатньо, але він «не працює, як треба».
Лікування цукрового діабету тривале і комплексне. Як правило, його повинен призначати лікар. Крім медикаментів слід неодмінно дотримуватися спеціальної дієти. Особливо строго необхідно дотримуватися дієти при діабеті першого типу, оскільки при порушенні неминуче різке погіршення стану хворого, аж до коми. В особливо важких випадках може наступити смерть. Головне призначення дієти - це обмежити надходження в організм вуглеводів, особливо легкозасвоюваних, а також збалансувати кількість і склад білків і жирів. Слід, наприклад, виключити з раціону цукор, замінивши його деякою кількістю меду або іншого продукту, що містить фруктозу (яка, на відміну від глюкози, набагато легше засвоюється організмом). У тому випадку, якщо ви любитель солодкого, ви можете в аптеці придбати спеціальні підсолоджувачі. Хворий на цукровий діабет першого типу повинен стежити, щоб протягом доби споживання вуглеводів не перевищувало 12-25 «хлібних одиниць». Це величина, приблизно відповідна 25 грамам хліба або 12 грамам вуглеводів. Чим більше маса тіла хворого і його фізичне навантаження, тим ближче кількість «хлібних одиниць» до верхньої межі - 25. При кожному прийомі їжі не рекомендується приймати більше 7-ми «одиниць». Взагалі, бажано встановити такий режим харчування, щоб кількість «одиниць» було щоразу приблизно однаковим. Категорично неприпустимий алкоголь! Що стосується хворих на цукровий діабет другого типу (зустрічається в більшості випадків), то для них дотримання дієти не настільки життєво важливо. Тим не менше, її теж слід дотримуватися, особливо тому, що відмінною особливістю діабету цього типу є надмірна вага хворих, часто приймає крайні форми ожиріння.
Цукровий діабет розвивається в результаті недостатності інсуліну, при цьому в крові спостерігається збільшення рівня глюкози. Дієта при цукровому діабеті є найважливішою основою його лікування. Вона спрямована на підтримку стабільного рівня цукру в крові і нормалізацію вуглеводного обміну, а також допомагає уникнути серйозних ускладнень.
Інструкція
1
Страждаючому діабетом рекомендується їсти в один і той же час і часто - не менше 4-5 разів на день. Також слід обмежити споживання жирів і вуглеводів. Дієта повинна містити білки - не менше 90 г в день, жиру - до 70-75 г. Кількість вуглеводів визначається лікарем індивідуально для кожного хворого. Зазвичай вони складають 200-300 г в день. Загальна калорійність споживаної за день їжі повинна не перевищувати 1700-2000 ккал.
2
При цукровому діабеті рекомендується обмежити споживання солодкої і висококалорійної їжі. Бажано повністю виключити з харчування кондитерські вироби і цукор. За дозволом вашого лікуючого лікаря можна іноді вживати в їжу кондитерські вироби, які приготовані з додаванням замінників цукру. При цьому слід пам'ятати, що калорійність сорбіту та ксиліту відповідає калорійності цукру.
3
Дієта повинна бути збалансованою і обов'язково включати в себе овочі та фрукти. Однак потрібно обмежити споживання картоплі і виключити солодкі ягоди і фрукти: виноград, родзинки, суницю, фініки, інжир. Із закусок можна вживати вінегрети, овочеві салати, заливну нежирну рибу.
4
Продукти бажано готувати на пару, відварювати, запікати або вживати в сирому вигляді. Смажене найкраще виключити. Хліб найкраще вживати з висівок або чорний, 100 - 200 г в день. Точнішу норму хліба повинен визначати лікар для кожного хворого індивідуально.
5
Гарніри й страви з круп, макаронних та бобових виробів при цукровому діабеті дозволяються в обмеженій кількості. В раціоні повинні бути молоко, а також молочні продукти і страви на їх основі: кефір, кисле молоко, сир, пудинги, сирники, сирники. Сметану можна використовувати як приправи до супу і різних страв. Молоко краще додавати в неміцний кави або чай. Напої повинні бути приготовані без додавання цукру.