Як позбутися від диму. Як видалити тютюновий дим з меблів.

Багато людей напевно стикалися з проблемою тютюнового диму в квартирі. Уявіть, що ви купуєте або вирішуєте знімати квартиру: приходите її перевіряти, заглядаєте в туалет, а звідти тхне тютюном. Неприємно, але в іншому квартира дуже хороша. Що ж робити? Тютюновий дим в повітрі - це не проблема. Досить просто провітрити приміщення. Але от запах тютюну, який в'їдається буквально у все, що можна, звичайним провітрюванням не проженеш.
Інструкція
1
Звичайно, якщо з тютюновим запахом все не так погано, можна на кілька днів залишити всі вікна і двері в кімнаті відкритими. Але якщо дим в'їдався в стіни, килими і меблі роками, цей спосіб навряд чи спрацює.
2
Як вчинити, якщо шкідливий запах не хоче залишати вашу квартиру? Можна спробувати скористатися спеціальними засобами для видалення запаху тютюну. Але знайте, якщо вони не включають до свого складу засіб для чищення, позбавити вас напасті вони не зможуть. Такі запашні освіжувачі повітря лише маскують неприємні запахи. Але як тільки ви перестанете користуватися освіжувачем, застарілий тютюновий запах знову повернеться. Крім освіжувачів на ринку товарів можна помітити нейтралізатори запахів, які все ж не допомагають вирішити проблему багаторічної присутності диму тютюну в будинку.
3
Ви можете придбати генератор озону і залишити його працювати на довгий час в закритому приміщенні. Після цього гарненько провітріть будинок, так як високий вміст озону в повітрі шкодить здоров'ю. Ви помітите, що запах тютюну став менш явним або зовсім зник. При необхідності повторіть процедуру на наступний день.
4
Найбанальніше, але теж досить ефективне рішення проблеми - миття стін і стелі. Змішайте три літри води, половину склянки аміаку, чверть склянки оцту і стільки ж солі в відрі. Пройдіться спочатку по підлозі, потім по плінтусів, стін та стелі з стельовими плінтусами. Якщо будете мити зверху вниз, залишаться незмивні патьоки. У міру забруднення розчин міняйте. Також шампунем вимийте килими. Це можна здійснити самим, але зручніше буде найняти професійних співробітників з компанії, що займається прибиранням.
5
Не забудьте очистити штори з фіранками, а також абажури у світильників. Часто про них забувають, хоча саме на цих предметах осідає чимала частина смоли, що розповсюджує жахливий тютюновий запах. Виперіть штори і тюль в пральній машині, а жалюзі з абажуром протріть аміаком.
6
Ще один засіб для позбавлення від тютюнового запаху - це оцет. Він відмінно впорається зі своїм завданням. Правда після обробки оцтом в квартирі буде стояти стійкий і гострий запах, який не набагато приємніше тютюнового. Але оцет-то з часом вивітрюється, а от запах тютюну - ні.
7
Варто ще сказати кілька слів про соді. Її використання потребують певного часу, адже спочатку потрібно нею посипати килими, а також покриття для підлоги в разі, якщо їх шампунем ще не мили. Доба підлоги повинні простояти посипані содою, після чого їх необхідно гарненько пропилососити. Протягом тижня цю процедуру слід повторити кілька разів.