Як вибрати хорошу вішалку для одягу.

Вішалки бувають декількох видів - підлогові, встановлюються незалежно або прикріплюються до стіни, настінні. Вибір залежить від індивідуальних потреб і від площі приміщення, в якому буде встановлюватися вішалка.
Інструкція
1
Якщо ви збираєтеся придбати вішалку в офіс або володієте досить великий передпокою, то вибирайте напольную вішалку. Вона не вимагає монтажу та готова до використання відразу після придбання.
2
При виборі зверніть увагу на стійкість ніжок. Для установки на м'якому покритті вибирайте ніжки обтягнуті гумовими наконечниками. Вони стійкі, не псують покриття і не залишають слідів. Також зверніть увагу на кількість гаків для верхнього одягу та головних уборів.
3
Якщо ви купуєте напольную вішалку з кріпленням до стіни, то перше на що потрібно звернути увагу - це розмір вішалки. Вона повинна вписуватися в ваш простір, тому перед походом в магазин виміряйте довжину, ширину і висоту стіни.
4
Перевірте кріпильні пристосування. Для надійного монтажу вони повинні розташовуватися як мінімум в трьох місцях: зверху, посередині і знизу задніх планок.
5
Настінна вішалка найбільш зручна для використання в малогабаритних прихожих, де немає місця для установки підлогової або недостатньо для вішалки на всю стіну. Настінні вішалки представлені в торгівлі від різних виробників з різним дизайном. Тому вам лише залишається купити ту, що підійде саме вам і буде гармонійно вписуватися в ваш інтер'єр.
6
При виборі будь вішалки зверніть увагу матеріал, з якого виготовлено виріб. Є вішалки з клеєної і цілісної деревини, покриті лаком або тільки просоченням від руйнування. Також в торгівлі представлені металеві та хромовані. Металеві з часом починають окислюватися, тому найбільш вдалий варіант - це дерев'яні вішалки з цілісного масиву або хромовані.
7
Ціна на виріб залежить від популярності виробника і від точки торгівлі, в якій ви купуєте товар. Тому найбільш раціонально відвідати кілька торгових точок, тим більше що вибір пропонується величезний.