Як встановити духову шафу. Установка духової шафи своїми руками.

Електричні духові шафи дуже схожі на газові і володіють тими ж перевагами. Крім цього, електричні духові шафи ще й не вимагають проводки природного газу в будинок, тому й позбавляють вас деяких неприємностей, неминучих при установці газових духових шаф. Давайте розглянемо основні етапи процесу установки електричного духової шафи.
Інструкція
1
Переконайтеся в сумісності вашого електричної шафи з розеткою в кухонному приміщенні. З електричними вимогами духової шафи можна ознайомитися, якщо зазирнути в інструкцію до нього. Розетка у вашій кухні повинна забезпечувати оптимальну амперную навантаження, а також електричну напругу для справної роботи духової шафи.
2
Перевірте проводку, штекери, а також блок плавких запобіжників. Без знання техніки безпеки при роботі з електрикою, до роботи з електричною проводкою краще не приступайте. Спочатку слід ознайомитися з основними вимогами безпеки, а вже потім працювати.
3
Розташуйте духовий шафа поруч з місцем його встановлення. Це не повинно доставити вам багато клопоту, так як подібні печі зазвичай оснащуються двома коліщатками ззаду. Просто обійдіть піч, вставши позаду неї. Тепер підніміть верхню частину печі і просто котите її куди потрібно. Якщо необхідно подолати дверний отвір або сходинки, зверніться до допомоги ще однієї людини.
4
Отже, ви докотили духову шафу до кухні, де він і повинен стояти. Встановіть шафа біля місця його підключення таким чином, щоб вільному доступу шнура живлення до розетки нічого не перешкоджало.
5
Далі підключіть електричний шнур агрегату до мережі. Підготуйте місце, а також приведіть в порядок всі шнури і дроти так, щоб вони вашим подальшим пересуванням не заважали, чи не стопорили колеса шафи і нікуди не вплутувати.
6
втолкніте або просто поставте ваш новенький електричний духовий шафа на місце його установки. Відрегу- горизонтальне і вертикальне положення поворотами ніжок. Під час регулювання вашої шафи по висоті, слід попросити помічника підстрахувати вас.
Зверніть увагу
Якщо ви зважилися на придбання моделі саме такого типу, будьте впевнені, ви в програші не залишитеся. Електричні духовки дають можливість приготувати все те ж, що і газові, плюс ще багато смачних речей, з якими в шафі з газовим нагрівом довелося б повозитися.
Корисна порада
Попрацювала духовка з пів року, зламалася. Після включення спрацьовує захист. Шкодую, що не купив електричний духовий шафа. Починаю воювати з ремонтниками, побажайте мені удачі. P.S. Не купуйте цю духовку.