Як стелити підкладку під ламінат.

Між ламінатом і стяжкою обов'язково повинна розташовуватися підкладка. Ви можете зустріти в будівельному магазині підкладки, які виконані з самих різних матеріалів. Укласти їх досить просто, проте потрібно дотримуватися певних правил.
Інструкція
1
Підкладка може бути використана в ролі звукоизолятора і додаткового утеплювача. З її допомогою можна приховати незначні нерівності поверхні підлоги. На ринку зустрічаються підкладки, виконані з натуральних і синтетичних матеріалів. Різниться даний матеріал також і по товщині. Найчастіше виробники ламінату виробляють і підкладку для своїх виробів.
2
Ви можете укласти під ламінат підкладку з пінополіетилену. Вона здатна приховати невеликі нерівності підлоги. З нею, до того ж, легко працювати. Даний матеріал легко добре ріжеться, тому ви можете скоротити час настилания. Підкладка з пінополіетилену добре переносить воду. Її можна укладати також в хімічно агресивних середовищах. Завдяки своїй структурі, даний матеріал не піддається гниттю і цвілі. Також йому не страшні комахи. Така підкладка буде хорошим Шумопоглотители і теплоізолятором у вашому домі.
3
Великою популярністю в даний час користуються підкладки, виконані з пробки. Вони вважаються одними з кращих теплоізоляторів. Пробка - натуральний матеріал. Саме тому така підкладка вважається екологічно чистою. До того ж, у неї хороші звукоізоляційні властивості. При ходьбі по підлозі, в якому присутній пробкова підкладка, практично не чутно кроків. Вона здатна їх «приховати». Даний матеріал можна зустріти у двох видах: рулонний агломерований (подрібнений) і листовий. Пробкова підкладка не схильна до гниття, не бояться цвілі, комах і гризунів.
4
Для забезпечення якісної тепло- і звукоізоляції необхідно підкладку стелити з напуском на стіну. Він повинен бути більше 50 мм. Після монтажу плінтусів її можна акуратно підрізати. Врахуйте, будь-яка підкладка з часом починає деформуватися. Винятком є тільки дорогі варіанти.