Як зв'язати реглан дитині. Як зв'язати желетку регланом зверху на щойно народжену.

Реглан дитині в'яжуть двома способами: без викрійки з розрахунку петель від горловини вниз; по викрійці знизу вгору (зшивною). Дітям зручно в'язати пуловер з регланом зверху вниз, так як у міру росту дитини завжди можна підв'язати виріб.
Вам знадобиться
  • Нитки для в'язання, кругові спиці, комплект з п'яти спиць
Інструкція
1
Для лінії реглана може бути використаний будь-який візерунок (гумка, ажур, палять і т.п.). До кінця лінії реглана (коли він в'яжеться за розрахунком), тобто до досягнення потрібної ширини спинки, переду і рукавів, всі деталі в'яжіть одночасно, причому краще реглан в'язати круговими спицями.
2
Розрахунок кількості петель для всіх розмірів: загальна кількість петель поділіть на 3 частини (спинка, перед, два рукави), потім частина для рукавів ще на 2, що залишилися від ділення петлі додайте до петель переду, петлі для лінії реглана беріть від петель рукавів.
3
Розрахунок і розбивку петель на окремі деталі починайте відразу від горловини. Додаток петель робіть з кожного боку лінії реглана. З'єднувальних ліній в реглані 4. Всього в ряду додавайте по 8 петель (по 2 біля кожної лінії реглана).
4
Розглянемо на прикладі розрахунок необхідної кількості петель. Наприклад, в 1 см 2, 5 петлі. Виміряйте окружність шиї, наприклад 16 см. Помножте 16 на 2, 5 петлі, отримаєте 40 петель.
5
Тепер рахуйте: 40: 3 (13 петель на спинку, 13 петель для двох рукавів, 14 петель на перед). З 13 петель для двох рукавів відніміть 4 петлі для лінії реглана і розділіть залишок (9 петель) на 2 частини. Непарну петлю додайте до петель переду.
6
Наберіть на спиці в такій послідовності: 7 лицьових для правої частини переду, 1 лицьова для лінії реглана, 4 лицьові для правого рукава, 1 лицьова для лінії реглана, 14 лицьових для спинки, 1 лицьова для лінії реглана, 4 лицьових для лівого рукава, 1 лицьова петля для лінії реглана, 7 лицьових для лівої частини переду
7
В'яжіть в наступній послідовності: 1-й ряд і всі лицьові: 7 лицьових для правої частини переду, накид, 1 виворітна для лінії реглана, накид, 4 лицьових для правого рукава, накид, 1 виворітна для лінії реглана, накид , 13 лицьових для спинки, накид, 1 виворітна для лінії реглана, накид, 4 лицьові для лівого рукава, накид, 1 виворітна для лінії реглана, накид, 1 лицьова для полички, 1 повітряна петля. Починаючи з 2-го ряду петель для частин переду, спинки і рукавів на 2 більше.
8
Виворітні ряди: накиди пров'язуємо виворітного або виворітного схрещеною, петлі рукавів, переду і спинки ізнаночнимі.Вяжіте по колу, поки не наберете петлі до потрібної ширини спинки, переду, рукавів. Потім петлі для рукавів зберіть на шпильку або допоміжну спицю, а спинку і перед в'яжіть без додатків, поки не наберете необхідну довжину.
9
Далі петлі рукавів одягніть на спиці (в круг), продовжуйте в'язати до необхідної дини, пров'язуючи для скоса рукава в кожному шостому ряду по 2 разом лицьовою. Довяжіте до потрібної довжини. Потім оформите горловину.
Зверніть увагу
Правильно визначте щільність в'язання, для цього зв'яжіть зразок не менше 10 х 10 см.
Корисна порада
Якщо хочете зв'язати жакет на гудзиках, такий реглан не замикайте в коло, а в'яжіть на двох спицях.