Як зібрати душову кабіну. нодо Чи промазувати стики душової кабіни герметиком.

Душова кабіна - мрія багатьох жителів малогабаритних квартир, де просто-напросто катастрофічно не вистачає місця для того, щоб розмістити в крихітній ванній кімнаті велику повноцінну ванну або джакузі. Душова кабіна досить практичне придбання. Вона займає порівняно невелику площу, зручна в експлуатації, має досить привабливий вигляд. А для дачі душова кабіна просто необхідна! Як приємно освіжитися після спекотного трудового дня, проведеного на грядках в городі, та й просто з метою дотримання правил особистої гігієни.

Звичайно, зібрати душову кабіну найкраще зможе кваліфікований фахівець в даній області. Але якщо є бажання спробувати зробити це самостійно, або з метою грошової економії, треба ознайомитися з правилами по збиранню та установки довгоочікуваного пріобретенія.Установка душової кабіни в квартіре.Перед установкою самої кабіни потрібно спочатку продумати каналізаційну сістему.Виведіте каналізаційну трубу (50-ку) таким чином, щоб вона починалася від душової кабіни на відстані п'яти сантиметрів від підлоги і плавно під нахилом, з розрахунком на 1метр-1см спускалася в загальний каналізаційний стік. Таким чином, вдасться уникнути застою води в піддоні, і вона буде безперешкодно стікати в слив. Збірка душової кабіни:

  1. Прикрутите до піддону металеву раму, а потім вже вставте екран і сифон.
  2. За допомогою регульованих ніжок вирівняйте піддон. Для більшої точності можна скористатися будівельним рівнем.
  3. Герметично приєднаєте сифон до каналізаційної труби. Для абсолютної герметичності можна скористатися спеціальними герметичними мастилами.
  4. Зберіть скляні елементи і передній профіль душової кабіни.
  5. Підведіть піддон зі склом наскільки це можливо щільніше до стіни і зафіксуйте його за допомогою спеціально призначеного для цих цілей кріпильного матеріалу.
  6. Для того, щоб уникнути протікання, щілини між піддоном і стіною, піддоном і склом, а також між склом і стіною необхідно заповнити силіконовим герметиком.

Самая найпростіша душова кабіна готова до експлуатації. А ось «душову кабіну» для дачі, так званий літній душ, взагалі можна змайструвати буквально за кілька хвилин. Для цього знадобляться всього лише бак для води і каркас для самої кабіни, ну а піддон можна прикупити заздалегідь, або на час покласти обшліфувати дерев'яна підлога у вигляді решітки, щоб вода безперешкодно зливалася на землю. Звичайно, це не «вічне» будова, але на літній сезон цілком сгодітся.В Зрештою, якщо немає великого бажання обтяжувати себе докладним вивченням інструкцій та необхідних вказівок про те, як зібрати душову кабіну, то можна замовити вже готовий варіант в зборі, як для квартири, так і для дачі. Або доручити збірку такій непростій конструкції професіоналу. Вибір за вами!

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fqqQkrXxc_M