Як вибрати електроплиту.

Вибір електроплити - це досить відповідальна справа, адже при неправильній покупці, електроплита може істотно уповільнити процес готування їжі. Зараз в магазинах представлена величезна кількість різноманітних моделей електроплит з різними наборами функцій. Такий асортимент може збентежити звичайного споживача. Для того щоб зробити правильний вибір, вам потрібно знати основні характеристики електроплит.
Інструкція
1
Тип варильної поверхні. Варильна поверхня може бути покрита стеклокерамикой або емаллю (чавунні конфорки). Склокерамічна панель має масу переваг: висока теплопровідність, простота використання, вона має ідеально рівну поверхню, тому каструля не зможе перекинутися. Зазвичай такі електроплити мають електронне управління і різноманітні індикатори (наприклад, індикатор залишкового тепла). Але склокерамічні плити набагато дорожче, порівняно з чавунними.
2
Розмір і форма конфорок. Вони повинні чітко відповідати дну посуду, в якій ви готуєте. У деяких склокерамічних плитах використовуються конфорки, які можуть змінювати геометрію робочої зони. Це дозволяє користуватися різної посудом.
3
Тип нагрівальних елементів. Чавунні конфорки можуть бути стандартної потужності, експрес (збільшеної потужності) і автоматические.Электроплиты з склокерамічною поверхнею можуть мати звичайні, галогенові, індукційні або конфорки Hi-light. Стандартна конфорка досить повільно нагрівається і остигає. Галогеновая - швидко нагрівається і швидко остигає. Індукційні конфорки оснащені точним регулюванням нагріву, вони безпечні для дотику.
4
Система очищення духовки. У дешевих моделей ніяких особливих систем очистки не передбачено, все доводиться робити вручну. Дорогі моделі оснащені здатністю автоматичного очищення. Очищення буває двох видів: піроліз і каталітична очистка. При піролізі плита сильно нагрівається і після цього вам потрібно лише провести вологою ганчіркою. Принцип дії каталітичної очистки полягає в тому, що стінки духовки покриті спеціальною емаллю, яка поглинає жири. Тому після готування необхідно лише протерти духовку.
В даний час у продажу можна зустріти величезну безліч моделей електричних плит, які значно різняться своїми функціями і принципом роботи. Тому вибір для людини недосвідченого, який вирішив обзавестися такою плитою в перший раз, дійсно, нелегкий. У кожному разі, перед тим, як зважитися на цю покупку, постарайтеся отримати більше інформації. І не соромтеся задавати питання в магазині.
Інструкція
1
Спочатку виміряйте те місце на кухні, куди ви плануєте поставити електроплиту. Тільки після цього ви будете знати, на які габарити приладу необхідно розраховувати. Також непогано заздалегідь подумати і про колірному рішенні плити відповідно до загальним дизайном кухні, а також іншої, вже наявної у вас, техніки.
2
В першу чергу визначте, який тип вручений поверхні електроплити вам більше подобається. Їх усього два - більш проста емальована (а також з нержавіючої сталі і спеціального алюмінієвого сплаву) і склокерамічна.
3
Привабливими характеристиками емальованих моделей вважаються відносна дешевизна, міцність, звичайний догляд і більш звичний дизайн. В таких плитах встановлюються три типи конфорок: середньої потужності, експрес та автоматичні.
4
Конфорки середньої потужності по виду нагадують «млинці», експрес-конфорки маркуються червоним, а автоматичні - білою плямою в центрі. Експрес-конфорки відрізняються великим розміром і швидкістю розігріву їжі.
5
Автоматичні - містять вбудоване реле, яке підтримує потрібну температуру. Тобто після закипання рідини конфорка скидає потужність нагріву, і вода не «втече». Такі плити також оснащуються реле часу, і ви маєте можливість задавати тривалість готування їжі. Негативною рисою емальованих моделей є довгий розігрівання і потім остигання конфорок. Це подовжує час приготування їжі.
6
Інший тип поверхні вручений панелі - склокерамічна. З вигляду це ідеально рівне тоноване скло, під яким ви виявите конфорки різних типів.
7
Це можуть бути звичайні конфорки стрічкового типу на азбестовому підставі. Вони відносно повільно гріються і так же нешвидко остигають.
8
Галогенні конфорки - найшвидші. Нагрівальний елемент в них дозволяє розігрівати їжу моментально після включення. Так само швидко нагрів припиняється.
9
І, нарешті, індукційні конфорки працюють за допомогою магнітного поля, яке створюється генератором. Розігрівається, причому швидко, дно посуду, але якщо ви доторкнетеся до самої конфорці, то виявите, що вона залишається холодною. Майте на увазі, що електроплити з індукційними конфорками найдорожчі і, до того ж, вимагають наявності спеціального посуду. Вам потрібні будуть тільки каструлі і сковорідки, які можуть намагнічуватися, тобто зроблені з чавуну і сталі.
10
Якщо ви вирішили віддати перевагу плиті зі склокерамічною поверхнею, візьміть до уваги, що вона боїться сильних точкових ударів, великих і тривалих механічних навантажень (скло же!), Подряпин, бруду і цукру. Якщо ви не витрете відразу ж гарячу цукрову краплю, то вже через кілька хвилин виявите на поверхні «раковину», яку вже нічим не приберете.
11
Крім того, існують особливі вимоги до посуду. Ви не зможете використовувати каструлі з тонким, опуклим або увігнутим дном. Вони не повинні складатися з легкоплавких матеріалів (міді, алюмінію та ін.), І повинні по діаметру збігатися з діаметром конфорки. Але якщо ви один раз витратитеся на дорогий посуд, потім цієї проблеми помічати не будете.