Як купити все для нарощування нігтів.

Довгі, красиві нігті - мрія багатьох представниць прекрасної статі. Якщо раніше ця розкіш була доступною далеко не всім (не кожен може похвалитися міцними натуральними нігтями і красивою формою), то тепер сексуальні нігтики, які не ламаються і не шаруються - сучасна реальність.
Вам знадобиться
  • - салон перукарського приладдя;
  • - інтернет-магазин.
Інструкція
1
Нарощування нігтів на дому - це надзвичайно цікаве і не складне заняття для дівчини, тим більше, що купити все для нарощування нігтів можна в багатьох місцях, матеріали доступні кожному покупцеві.
2
З'ясуйте, які види матеріалів вам знадобляться. Це залежить від того, нарощуванням яких нігтів ви будете займатися (акрилових або гелевих). Вам знадобиться: - акрилова пудра; - кольорова акрилова пудра; - матеріали для дизайну нігтів; - акрилова рідина (мономер); - кольоровий гель; - черепашки, блискітки, фимо; - пилки для нігтів; - однофазний гель для нарощування нігтів; - апельсинові палички; - кисті для гелю, акрилу, нейл-арту, дизайну; - тіпси; - форми; - полірувальники і шліфувальники; - УФ-лампа 36 Ватт.
3
Оберіть акрилову систему, якщо збираєтеся нарощувати нігті з використанням цього матеріалу. Особливостями і перевагами такої системи є: необов'язкове використання праймера, запатентована хімічна реакція (технологія, завдяки якій компоненти хімічного походження вивільняються повільно, а протягом 21 дня проявляються оптичні підсилювачі яскравості), яскравість і міцність штучних нігтів, бездоганні кольору, відсутність відшарувань, тріщин і бульбашок, високий ступінь еластичності, ідеальні лінії посмішок, бездоганні арки навіть у новачків.
4
Зайдіть на сайти в інтернеті. Існує велика кількість інтернет-магазинів, що реалізують матеріали для нарощування нігтів за найбільш вигідними цінами (http://www.runail-shop.ru/shop/CID_53.html, http://www.gilina.ru/index.php?categoryID = 360).
5
Запитайте у консультанта магазину або салону, якщо сумнівайтеся в доцільності покупки того чи іншого матеріалу, або ж порадьтеся з досвідченим майстром, у якого ви проходили курси нарощування нігтів. Візьміть з собою фахівця, якщо не впевнені в правильному підборі матеріалів для нарощування, адже вони коштують не дешево.