Як носити головні убори.

Головний убір - це завершальний штрих жіночого образу, але капелюшок легко підкреслить і всі недоліки господині. Зовнішність жінки безпосередньо залежить від її правильного вибору. Дотримуйтеся кількох нескладних правил і тоді шапочка буде вас прикрашати.
Вам знадобиться
  • - головні убори;
  • - дзеркало.
Інструкція
1
Моделей головних уборів безліч, одягаються вони теж по-різному. Вибирайте головний убір залежно від форми вашого обличчя. Круглолицим жінкам можна носити хустки, капелюхи з полями, головні убори з козирком, берети об'ємної форми. Відмовтеся від шапок у вигляді казанка і таблетки.
2
Зверніть увагу на асиметричні моделі шапок, якщо у вас овальне обличчя. Вам підійдуть і капелюхи з опущеними полями. Не носіть обтягуючих беретів. Носіть капелюхи з невеликими полями, якщо форма вашого обличчя нагадує трикутник. Не надягайте облягаючі шапки. Жінкам з особою квадратної форми підійдуть кепі, шапки вушанки, але не підійдуть хустки.
3
Ретельно підбирайте капелюшок до кольорової гами вашого одягу. Класичний варіант - коли головний убір надаватися в тон костюму, сумочці або туфлям. Спробуйте поекспериментувати - надіньте яскраву капелюшок до одягу в стриманих тонах.
4
Підбирайте форму капелюхи до конкретного випадку. Наприклад, капелюшок чоловічого характеру добре поєднується з прямими брюками і піджаком. Дотримуйтесь головне правило - щоб ви не виглядали як хлопчисько, одягнувшись татів костюм, речі повинні бути за розміром. Капелюхи з широкими полями добре поєднуються з довгими спідницями, ідеальні з сукнями та сарафанами. Капелюшки ковбойського типу можна сміливо надягати з джинсами і сорочками.
5
Враховуйте свій ріст. Низькорослим дамам не підійдуть занадто великі або плоскі капелюхи. Носіть мініатюрні головні убори. Якщо ваш зріст близький до фотомодельного, надягайте капелюха, виключаючи вузькі високі форми.
6
Поєднуйте капелюх зі стрижкою. Облягаючі капелюшки типу казанків підійдуть дамам з коротким волоссям, а якщо вони в'ються - кепки та панамки. Капелюхи з широкими полями краще для довговолосих жінок. Сюди ж можна віднести і всілякі шапочки з вилогами, в'язані берети. Якщо ваші волосся довге, але кучеряве, носите облягаючі шапочки, капелюхи з опущеними полями.
Корисна порада
Деякі жінки не надягають капелюхи, бо не хочуть виявитися не модними. Насправді, будь-яка капелюх - це аксесуар, без якого немислимий гардероб будь-якої модниці. Складнощів у виборі капелюхи не існує, просто зверніть увагу на свій загальний вигляд і поєднуйте капелюх з нарядом.