Як прибрати клей. Як прибрати розплавився на сонці клей.

Суперклей - в господарстві засіб дуже зручне. Він особливо корисний, коли потрібно швидко та надійно склеїти щось невелике, будь то картон, пластик, фарфор, шкіра або навіть метал. Такий клей схоплюється дуже швидко і так само швидко, на жаль, прилипає до рук. Просто змити такий клей водою, навіть мильною, вже не вийде. Так як же прибирати клей з шкіри рук (і не тільки рук) без шкоди для самої шкіри?
Вам знадобиться
  • Рідина для зняття лаку або ацетон;
  • Тепла вода;
  • Мило.
Інструкція
1
Обмовимося відразу, що засохлий клей не слід віддирати з шкіри по шматочках - це не тільки не позбавить вас від суперклею, а й зашкодить вашу шкіру. Тут потрібно діяти дуже акуратно і терпляче.
2
Спочатку нанесіть на заляпаний суперклеєм ділянку шкіри рідина для зняття лаку або ацетон. Ацетон послабить мертву хватку суперклею. Тепер видалити суперклей з шкіри буде легше. До речі, чим більше на шкіру потрапило клею, тим щедрішим її поливайте ацетоном.
3
Після того як ви обробите ацетоном шкіру, ретельно вимийте руки або іншу ділянку шкіри, на який потрапив клей, в теплій воді обов'язково з милом. Не поспішайте, адже промивати шкіру вам доведеться досить довго, якщо ви хочете, щоб противний суперклей «відстав» від вашої шкіри. Вода буде довго просочуватися в найдрібніші зазори між шкірою і клеєм, тому запасіться терпінням. Справа просуватиметься швидше, якщо ви будете чергувати мило з лосьйоном для шкіри рук.
4
Під час миття шкіри, протирайте її губкою або віхоткой. Поступово клей буде відходити маленькими шматочками.
Зверніть увагу
Якщо клей потрапив вам в очі або рот, промийте їх великою кількістю теплої проточної води, а потім в терміновому порядку зверніться до лікаря.
Корисна порада
Крім цього способу, суперклей можна видалити з шкіри грубозернистою пилочкою для нігтів. Також можна намазати шкіру маслом і через деякий час акуратно клей по шматочках смикати за допомогою щипчиків. Нарешті, ви можете зайнятися великою пранням (ручний, зрозуміло) і миттям посуду, килимів. Після закінчення робіт від суперклею залишиться ні сліду.