Як вибрати жіночу спідницю по фігурі.

Правильно підібрана спідниця здатна підкреслити витонченість і жіночність своєї власниці, а також приховати недоліки її фігури. Пропорції спідниці обов'язково повинні гармоніювати з пропорціями тіла господарки. Тому так важливо вибрати жіночу спідницю по фігурі.
Інструкція
1
Правильно обрана спідниця допоможе жінкам з вузькою талією, широкими стегнами і округлими сідницями, тобто власницям фігури «трапеція», візуально полегшити нижню частину тулуба. Ідеальним варіантом для них є подовжені і розкльошені спідниці із заниженою талією, а також моделі зі складками. Жінкам з фігурою «трапеція» бажано вибирати спідниці з поздовжніми швами і смугами, а також вироби з воланами по подолу. А от від моделей міні та міді, плісе, а також від коротких спідниць, розкльошують від лінії талії, їм краще відмовитися.
2
Якщо у вас вузькі стегна і досить широкі плечі, ви володарка фігури «перевернутий трикутник». Вам необхідно зробити акцент на талію і вибрати таку спідницю, яка візуально збільшить ваші стегна. Домогтися цього ви можете за допомогою спідниці «сонце» зі складками, плісе, а також спідниці А-силуету. Відмінний варіант для вас - модель з горизонтальним декором на стегнах, сужающаяся донизу. Віддайте перевагу спідницям світлих тонів, а також виробам з візерунками в клітку і косу смужку. Відмовтеся від прямих вузьких моделей і спідниць зі швом посередині.
3
Якщо ви ставитеся до жінок з фігурою типу «прямокутник», тобто з пропорційними стегнами і плечима, але слабо вираженою талією, за допомогою спідниці ви зможете виділити свої стегна. Власницям фігури «пісочний годинник», варто придивитися до моделей, що підкреслює жіночність фігури: спідницям із заниженою талією і довгим спідницям з еластичним пояском.
4
Короткі спідниці з кишенями, ременями і кокетками на стегнах, в клітку або з яскравим горизонтальним малюнком, відмінно підійдуть худорлявим дівчатам. Повні пані можуть придивитися до злегка розширюється донизу спідницям, з діагональними, вертикальними і розширюються до низу лініями. Якщо ви володієте фігурою середніх пропорцій, зверніть увагу на спідниці без пояса, обтягуючі стегна і декоровані поздовжніми візерунками, а також на моделі з запахом.