Як вибрати дзеркало для ванної кімнати.

У сучасній ванній кімнаті дзеркало є необхідним атрибутом зручності, при цьому виконуючи і декоративну функцію. До виробництва таких дзеркал пред'являються особливі вимоги.
Інструкція
1
Технологія ізготовленіяМікроклімат ванній відрізняється від іншої частини, адже постійно волого, а температура то піднімається, то опускається. Це може призвести до швидкого зносу амальгами - покриття на задній стороні дзеркала, відповідального за що відображає еффект.Етого не відбудеться, якщо дзеркало має якісний захист задньої сторони. У цьому випадку задня сторона повинна бути салатового або зеленого кольору, але ні в якому разі не фіолетового. Якісне дзеркало не може бути дешевим, а купувати його ви повинні тільки в спеціалізованому магазині.
2
ПодсветкаЧтоби зробити дзеркало візуально більше і підвищити його функціонал, сучасні виробники оснащують дзеркала для ванної різноманітної підсвічуванням. Підсвічування створює незвичайне освітлення, візуально збільшує простір кімнати і покращує якість самого зображення в дзеркалі. Завдяки підсвічуванню в дзеркалі легко можна розглянути кожен куточок особи, що зручно, наприклад, при нанесенні макіяжу.
3
ПолочкіЕще одним приємним елементом дзеркал для ванних є полички. Виконаються вони з легких сучасних матеріалів, можуть бути зроблені прозорими, що також візуально збільшує простір кімнати. Такі полички досить міцні, щоб витримувати вагу аксесуарів для ванної: стаканчика із зубними щітками, баночок з кремами, шампунів для волосся.