Як зробити короткі нігті красивими. Як підпиляти нігті квадратом.

Довгі гострі нігті вже давно є моветоном в манікюрної моді. Більш того, у представників сильної статі вони нерідко викликають асоціації з кігтями. Саме тому гарний манікюр на коротких нігтях стане стильним акцентом будь-якого образу.
Вам знадобиться
  • - морська сіль;
  • - оливкова олія;
  • - інструменти для манікюру;
  • - глянцеве покриття для нігтів.
Інструкція
1
Якщо ви віддаєте перевагу природний манікюр без кольорових покриттів, приділіть особливу увагу догляду за нігтями. Коротко обрізані нігті без найменшого сліду обробки навряд чи будуть виглядати красиво. Зробіть ванночку для рук з теплої води з додаванням морської солі і оливкового масла. Після цього обробіть розпарені кисті рук скрабом, ретельно сполосніть і нанесіть живильний крем. Скористайтеся размягчающім засобом для кутикули і відсуньте її. Обробіть валик навколо нігтьової пластини і видаліть надлишки шкіри. Ретельно відшліфуйте нігті і нанесіть прозоре покриття.
2
Протягом дня кілька разів використовуйте пом'якшувальний засіб для кутикули. Так ваші короткі нігті будуть виглядати доглянуто. Крім того, з внутрішньої сторони відростила нігтя ви можете наносити штрихи спеціальним білим олівцем для манікюру. Даний порада особливо актуальна, якщо ваші нігті мають жовтуватий відтінок.
3
Надайте коротким нігтям актуальну форму. Намагайтеся не обрізати їх повністю, залишаючи смужку в 1-2 мм. Найбільш виграшно на подібній довжині виглядає форма «м'який квадрат». Намагайтеся підпилювати нігті лише в одному напрямку: так ви уникнете розшарування і ламкість.
4
Покрийте нігті яскравим лаком, оскільки подібні відтінки на коротких нігтях вже кілька сезонів поспіль вважаються головним модним трендом. Віддайте перевагу винним, шоколадним або яскраво-червоним тонам. Не менш актуальні більш радикальні кольори - темно-синій і чорний, які при правильному використанні будуть доречні навіть в діловому гардеробі.
5
Використовуйте глянсове покриття для коротких нігтів. Матові відтінки візуально вкорочують нігті, а вологий блиск або «ефект прозорого скла» зробить ваші пальці візуально більш тонкими і витонченими.
Зверніть увагу
Відмовтеся від перламутрових лаків на коротких нігтях, особливо, якщо у вас широка нігтьова пластина. Подібні відтінки можуть візуально зробити ваш манікюр неакуратним і навіть вульгарним.
Дуже багато хто, особливо дами, вважають, що красивими і стильними можуть бути тільки довгі нігті . Це сильно засмучує тих жінок, хто з яких-небудь причин довгі нігті мати не може. А засмучуються вони марно. Короткі нігті набагато більш зручні та практичні, ніж довгі. Зараз навіть відзначається така тенденція - довгі нігті стають вже не модними. Все частіше можна побачити у всіляких «зірок» саме короткі нігті . Як же зробити короткі нігті красивими?
Інструкція
1
Гарними нігті робить не так довжина, скільки доглянутість. Брудні, шаруються, поламані нігті не врятують жодні чудеса нейл-арту. А це означає, що своїм нігтиками потрібно постійно приділяти увагу. Обов'язковий регулярний гігієнічний манікюр. Дуже корисні поживні ванночки, наприклад, з додаванням морської солі і зволожуючого масла. Варто застосовувати і спеціальні засоби, які зміцнюють нігтьову пластину. Сюди належать і масла для догляду за нігтями, і лаки типу «Розумна емаль», які зміцнюють ніготь і захищають його від негативних впливів.
2
Потрібно навчитися правильно ваші короткі нігті формувати. Краще піти до професійної манікюрниці і подивитися, як це робить вона. Перш за все, тут працює та ж закономірність, що і для довгих нігтів - вони повинні бути однакової довжини. Різна довжина нігтів здатна звести нанівець навіть ефект від хорошого манікюру. Якщо нігті у вас широкі, не варто обрізати їх зовсім вже коротко, це може зіпсувати вигляд ваших рук.
3
Звичайно, важливий і такий аспект, як декоративний манікюр.Сейчас в моді мінімалізм, причому це стосується не тільки одягу, але і манікюру. Тому цілком можна обмежитися нанесенням на нігті тільки одного кольору лаку, але якщо вам подобаються візерунки - будь ласка, це теж може надати вашим рукам додатковий шарм. Часто вважають, що короткі нігті можна покривати тільки непомітними світлими лаками. Це велика помилка. Яскраві або темні тони лаку на коротких нігтях теж можуть виглядати просто чудово і, до речі, візуально нігті подовжать. Не варто захоплюватися перламутровими відтінками. Набагато краще на коротких нігтях виглядає матове покриття, воно виглядає набагато більш природно.
4
Якщо ви хочете нанести на нігті малюнок, це теж потрібно зробити правильно. Не слід малювати на коротких нігтях горизонтальні лінії. Краще розташувати малюнок вертикально. Це візуально подовжить і звузить нігті . Якщо нігті дуже широкі, то вертикальний візерунок або «доріжку» зі стразами потрібно розташувати посередині. Ще одна особливість коротких нігтів - їх не можна перевантажувати малюнками і стразами. Великі малюнки на такому нігті добре виглядати не будуть, проте небезпечна й інша крайність - нанесення занадто дрібних візерунків. Краще дотримуватися «золотої середини». Ще нюанс - візерунок не повинен покривати всю площу нігтя. У виборі квітів обмежтеся двома-трьома відтінками.