Як очистити повітря.

Проблема забрудненого повітря в квартирі актуальна, особливо в даний час. Ось, наприклад, тютюновий дим здатний зіпсувати життя всім домочадцям. Мало того, що він шкідливий для здоров'я оточуючих, так ще цей дим дивно швидко в'їдається в стіни, стелі, килими і меблі в квартирі.
Інструкція
1
Навіть якщо в сім'ї немає кращих людей, про чистоту повітря деколи доводиться лише мріяти. Кухонний чад теж погано впливає на організм, незначно поступаючись тютюновому диму. Якщо до цього ще додати і домашній пил, що є найсильнішим алергеном, котячу або собачу шерсть, вихлопи з вулиці і орди хвороботворних мікроорганізмів, картина стає зовсім невтішною. Проте вихід з такої ситуації знайти можна. Очистити повітря можна за допомогою багатофункціонального повітряочищувача. Такий прилад крім очищення повітря від різного роду забруднень, ще й дезінфікує, оздоровлює повітря.
2
Результат тут досягається за рахунок багатоступінчастої системи фільтрів, послідовно що прибирає з повітря всі забруднення. На першому етапі здійснюється грубе очищення повітря від пилу, дрібних волосків, диму і так далі. Далі видаляються порошинки подрібніше, аж до найдрібніших. Подальший фільтр вже очищає будинок від запахів (запах тютюну, фарби і так далі). І під завісу повітряний струмінь обробляється ультрафіолетовим випромінюванням, яке вбиває багатьох мікробів, після чого поступає в іонізатор. На даному ступені очистки повітря він збагачується аерону, мають негативний заряд. Від цього повітря стає навіть корисним.
3
Слід зауважити, що ультрафіолетова лампа, іонізатор і сучасна система очищення встановлюється не у всіх очисниках повітря. Це добре - людям є з чого вибирати. У кого не вистачає коштів на очищувач з усіма можливими функціями (а коштують такі агрегати немало), можуть навмисно «викинути» одну-дві функції - тоді ціна очищувача значно знизиться. Іонізація повітря, наприклад - річ дуже хороша і корисна, але жити можна і без неї. З іншого боку, подумайте, ми ж живемо один раз. Можливо, воно і коштує того, щоб платити великі гроші за хороший апарат. Але це вже особиста справа кожного з нас.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nhM-RF3wmCM