Як оформити квартиру в китайському стилі. квартира в китайському стилі.

Китайський інтер'єр з плином часу зазнав цілий ряд змін, проте як і раніше несе в собі глибоку мудрість і філософію Піднебесної. І якщо ви прийняли рішення оформити свою квартиру в китайському стилі, то доведеться потрудитися.
Інструкція
1
Почніть з оформлення простору. Формуйте його особливим чином, а саме позбудьтеся від різких, прямих ліній і гострих кутів, які пом'якшите за рахунок драпірування або перестановки предметів меблів.
2
До вибору меблів підійдіть з найбільшою ретельністю, так як саме вона грає найважливішу роль. При підборі предметів меблювання враховуйте одну особливість китайських меблів - відсутність на ній оббивки. Як додаток до цього інтер'єру ідеально підійдуть дерев'яні круглі підставки і столики, плетені табурети.
3
У китайських будинках важливе місце відводиться ширмі або екрану, які поділяють простір кімнати, тому придбайте ще й цей предмет меблів. Щоб інтер'єр повністю відповідав атмосфері Китаю, правильно вишиковуйте освітлення в квартирі, яка має бути якомога природніше.
4
Для стін вибирайте шпалери з паперу або шовку, що містять імітацію або вишивки по шовку, або розпису. Не меншою популярністю користуються лакові малюнки та орнаменти.
5
Кілька рекомендацій щодо тону і кольору стін для китайського інтер'єру. Жовтий колір повинен домінувати, так як він втілює в собі національний колір імператора і є найбільш поширеним для обробки приміщень в цьому стилі. Червоний на Сході символізує силу, удачу і сонце. Блакитний свідчить про знатності господарів. До миру і спокою в будинку закликає зелений колір. Всі ці кольори і використовуйте для оформлення неповторного інтер'єру в китайському стилі. Головне при цьому - дотримати баланс між ними.
6
А тепер переходите до прикраси квартири різними статуетками тварин, каліграфічними картинками і красивими вазами, які стилізовані під Китай. Ну і, звичайно ж, не забувайте про найважливіший символ гарного смаку господаря - це китайський фарфор.
7
При оформленні квартири в китайському стилі слід пам'ятати про дуже важливої особливості цього інтер'єру, а саме про помірність. В іншому випадку вам не вдасться відтворити атмосферу китайського житла.