Як підключити сигналізацію.

У наш неспокійний час багато хто всерйоз замислюються про охорону своєї квартири або будинку, проте далеко не всі можуть дозволити собі встановити сигналізацію. Як би там не було, а встановити сигналізацію самостійно досить просто. Самостійна установка не тільки допоможе вам заощадити кошти, але і дозволить зробити сигналізацію на свій лад.
Інструкція
1
Спочатку визначитеся, які саме приміщення вам потрібно захистити від проникнення. Хоча за допомогою датчиків зазвичай перекривають всі можливі шляхи проникнення в приміщення, та й саме приміщення. Є кілька видів датчиків, які реагують на різні дії - рух, відкривання дверей або розбивання скла і т.д.
2
Проведіть підключення обраних датчиків до контрольної охоронної панелі або централі. Зробіть це за допомогою кабелю (шлейфа). Є, звичайно, бездротові сигналізації, але вони дорожчі, так що будемо розглядати на прикладі звичайної стандартної охоронної системи.
3
Встановіть додаткові внутрішні решітки. Це допоможе захистити приміщення, що охороняється від злому і проникнення. Наявність фізичних перешкод обов'язково, так як вони можуть поставити зловмисників у важку ситуацію, і сигналізація вже встигне спрацювати.
4
Для активації сигналізації введіть код на клавіатурі, щоб централь перейшла в активний стан. Ви покинете приміщення, а централь буде контролювати роботу датчиків. При їх спрацьовуванні централь перейде в стан тривоги і просигналізує сиреною про несанкціоноване відвідувача. Далі або приїжджає група захоплення, або сигналізація просто відлякує зловмисників, привертаючи увагу до об'єкта.
5
Щоб деактивувати сигналізацію на час вашої присутності в приміщенні, введіть код деактивації на клавіатурі. Якщо код вірний, сигналізація переходить в черговий режим. Якщо ж код введено невірно, слід здійснити вірний введення, інакше спрацює сирена сигналізації. Установка проводиться по інструкції, що додається в комплекті з сигналізацією і датчиками, так що самостійна установка при наявності мінімальних знань і навичок не складе труднощів. Однак, якщо ви не впевнені у своїх силах, викличте спеціаліста.
Всі нюанси установки сигналізації на Ваз - покрокова послідовність підключення, кольори проводів, блокування, значення кнопки Valet. Підключення електроприводів, кінцевиків, сирени.
Вам знадобиться
  • Викрутки
  • Пасатижі
  • Бокорізи
  • Набір гайкових ключів
  • Дриль і набір сверел
  • Прозвонка або тестер
  • Провід
  • Изолента
Інструкція
1
Першим кроком самостійної установки буде устновка світлодіода, який йде в комплекті сигналізації. Світлодіод встановлюється на торпеду на чільне місце ближче до стеклу.Найдіте для блоку сигналізації зручне приховане місце під торпедою: праворуч, ліворуч або посередині залежить від моделі автомобіля.
2
прозвонке або тестером знайдіть дроти, що йдуть до поворотникам, запаленню, + 12V, кінцевик дверей (кнопкам відкривання і закривання дверей), центральному замку. Якщо центральний замок в даній моделі не передбачений, то необхідно зняти обшивку дверей і встановити електропривод і підключити його до блоку сигналізації по інструкції. Електроприводу можна устанавить на всі чотири двері.Провода кінцевиків і поворотников знаходяться в джгуті в порозі, провідному до багажника. Якщо в машині відсутні концевики капота і багажника, встановіть їх додатково - прісверліте поряд із замком по внутрішній стороні. Самі додаткові концевики, як правило, йдуть в комплекті з сигналізацією.
3
Сирена встановлюється під капотом у сухому місці в дальньому кутку. Вона прісверлівается, чорний дріт замикають на масу, а червоний йде до блоку сигналізації. Місця з'єднань проводів замотуються чорної ізолентою. Якщо ви хочете, що б з'єднання взагалі були не помітні, то дроти можна запаювати. Зробіть блокування двигуна, щоб забезпечити вашому автомобілю додатковий захист від викрадення. Основні допустимі блокування - це блокування запалювання, стартера, бензонасоса. Блокування можна зробити в капоті або під торпедою. Масовий (мінусовій) провід підключають на корпус авто, а плюсової (червоний або рожевий) в джгуті під торпедою.
4
У комплекті сигналізації є кнопка Valet, за допомогою якої програмується і відключається сигналізація. Її бажано встановити в потаємному, але доступному особисто для вас місці. Вона використовується, якщо сигналізація зламалася, ви хочете внести зміни в налаштування сигналізації або взагалі відключити її, залишивши тільки роботу центрального замка. Всі налаштування кнопкою Valet робляться за інструкцією обраної вами моделі сигналізації.
Зверніть увагу
Штатні кольору проводів: Поворотники - синій, синій з чорною полосойКонцевікі дверей - білий з чорною полосойБензонасос -серийЗажіганіе - синій з червоною полосойВ залежно від моделі Ваз кольору проводів можуть змінюватися.
Корисна порада
Автосигналізації бувають: звичайні, з жк-дисплеєм (зі зворотним зв'язком), C GSM-модулем, з дистанційним запуском двигуна, спутніковие.Настройкі сигналізації відрізняються по даній класифікації та по виробнику.