Як визначити комплектацію.

При покупці автомобіля необхідно перевіряти, чи відповідає його реальна комплектація заявленим характеристикам. Втім, це можна зробити і після придбання авто, вибравши один із способів розшифровки VIN-коду машини.
Інструкція
1
Візьміть техпаспорт автомобіля і спробуйте визначити комплектацію, керуючись цим документом. Знайдіть VIN-код, який має вигляд довгого ряду різних символів (букви і цифри) без пробілів. Кількість знаків в такому ряду може бути різним, але не більше 17 одиниць.
2
Якщо ви не виявили в техпаспорті автомобіля його VIN-код, огляньте машину або перевірте заводські документи. Огляньте кузов, ліву передню стінку та інструментальну панель (верхню частину). Деякі виробники автомобілів приклеюють інформацію про його характеристики в вигляді штрих-коду на заднє скло, який можна розглядати, якщо подивитися в лобове.
3
Уважно розгляньте VIN-код. Перші три символи не несуть значущою для вас інформації. В інших зашифровані все цікавлять вас відомості.
4
Зверніться до менеджера салону, для того щоб він допоміг вам визначити, чи відповідає комплектація автомобіля вашим уявленням про характеристики безпеки та додаткових опцій для машини цієї марки.
5
Якщо ж автомобіль вже куплений, ви можете зателефонувати в салон і звернутися до менеджера з аналогічним проханням, продиктувавши йому VIN-код, або з'їздити туди з документами.
6
Спробуйте розшифрувати VIN-код самостійно за допомогою спеціальних таблиць, які є практично в кожному салоні. Або зайдіть в інтернет і скористайтеся одним з численних онлайн-сервісів, що дозволяють визначити комплектацію. Введіть у віконце VIN-код вашого автомобіля, і через мить система видасть вам вичерпну інформацію.
7
Дізнайтеся, чи надає ваш мобільний оператор послугу з визначення комплектації автомобіля за допомогою SMS-запиту на короткий номер. Послуга платна, але якщо інших можливостей у вас немає, доведеться вибрати її.