Як зробити балансир.

Здавалося б, балансир - це звичайна приманка, яка не потребує особливих навичок і хитрощів рибної ловлі. Як би не смикнув вудилищем, приманка завжди буде йти убік. У цьому й полягає вся ідея балансира. Однак якщо дивитися на рибну ловлю з балансиром ширше, то в ній можна побачити цілу науку, осягати яку буде не менш захоплююче, ніж нахлист або спінінг. А якщо балансир зроблений своїми руками, можна вважати, що покладено початок досягнення вершин лову.
Інструкція
1
Приготуйте необхідні інструменти і матеріали. Вам знадобиться дерево м'яких порід (осика, липа) або твердий пінопласт, сталевий дріт 0,5 мм, припой з малою температурою плавлення, свинець. Для крила потрібна пластикова пляшка з товстими стінками, фарби (акрил/гуаш), трійники і гачки, ПВА, мило, алебастр, графітовий порошок. Інструменти: ніж, кусачки, плоско і круглогубці, пензлик, консервна банка, паяльник, наждачка №2 і набір надфілів.
2
Зробіть заготовку. З дерева або щільного пінопласту виріжте ножем форму заготовки на ваш розсуд. Потім наждачним папером зачистите заготовку. Хвостову частину зробіть тонше.
3
Вставте в заготовку гачки з віддаленими вушками, приклеївши з ПВА. Візуально визначте, де буде знаходитися центр ваги, зробіть там позначку. Вставте в заготовку вигнуту у вигляді дуги дріт для майбутньої петельки. Приклейте її ПВА.
4
Виготовте форму для лиття. Використовуйте алебастр з ПВА. Заповніть алебастром одну половину форми, покладіть туди заготовку боком, втисніть до середини. Дайте формі охолонути і видаліть ножем нерівності і зайвий алебастр. Акуратно витягніть заготовку. Те ж виконайте для другої половини заготовки.
5
Відлийте балансири. Покрийте відтиск мильно-графітовим розчином і дайте висохнути. Для отримання графітового порошку просто натріть грифель на дрібним наждачним папері. Перед заливкою вставте в петельку гачки і закріпіть її пластиліном у формі. Петелька повинна входити, а тіло балансира на 3-4 мм.
6
Після відділення форми від відлитого балансира дайте йому охолонути або опустіть його в холодну воду. Після охолодження розфарбуйте балансир акриловими та гуашевими фарбами, як вам захочеться. Проявіть фантазію, і це неодмінно позначиться на вашому улові. Пам'ятайте, чим яскравіше буде забарвлення, тим більше інтересу вона буде викликати!