Як робити технологічну карту. Як заповнюється технологічна карта вручну.

Для створення технологічних карт на підприємствах громадського харчування існує спеціальна програма, незамінна у складанні карток страв і кулінарних виробів. Вся інформація про продукти зберігається в базі даних, яка доступна для поповнення та редагування.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма «Технологічна карта».
Інструкція
1
Зайдіть в браузер, відкрийте адресу http://www.highspec.ru/techcard_download.htm щоб завантажити програму для створення технологічної карти. Встановіть додаток на комп'ютер, запустіть його.
2
Створіть базу даних про сировину (продуктах). Для цього перейдіть у вкладку «Продукти», далі клацніть кнопку «Новий продукт». У вікні введіть інформацію про продукт у відповідних полях: назва,% відходів,% втрат при різних способах приготування (варіння, смаження, тушкування, запікання), ціна за один кілограм продукту. Заповніть базу даних записами про продукти, які ви будете використовувати, щоб зробити технологічну карту.
3
Виконати зміни в базі ви можете, виділивши потрібний елемент і натиснувши «Змінити». Аналогічно можна видалити продукт з бази. Для зручності роботи з даними відсортуйте список, для цього клацніть по заголовку стовпця.
4
Перейдіть на вкладку «Блюдо», щоб сконструювати технологічну карту. Заповніть поля «Назва страви», «Кількість порцій», вкажіть ціну реалізації порції. Далі клацніть кнопку «Додати продукт» і виберіть необхідні елементи зі списку. Ви можете прокрутити список мишкою або ввести перші літери назви з клавіатури.
5
Оберіть способи обробки продукту. Заповніть поля «Маса напівфабрикату», а також «Маса готового продукту». Натисніть кнопку «Додати» після заповнення всіх потрібних опцій. Для зміни страви натисніть кнопку «Правка», для видалення продуктів виберіть потрібний елемент і клацніть «Видалити продукт».
6
Враховуйте при заповненні вкладки «Блюдо», що введені маси продуктів будуть розраховуватися на ту кількість порцій, яке зазначено в опції «Все що вводяться значення розраховані на». Поле «Дата» заповнюється поточної системної датою автоматично.
7
При необхідності заповніть поля «Технологія приготування» і «Оформлення, подача, реалізація і зберігання». Далі клацніть «Зберегти блюдо». Натисніть на кнопку «Створити документи», щоб переглянути та роздрукувати технологічну карту на основі вибраних страв. Для зміни карти клацніть «Функції» - «Редагування форми» - «Технологічна карта».