Як встановити тему Nokia 5530. встановити тему в телефон нокіа xpressmusic.

Тема - це набір параметрів оформлення команд меню в телефоні. Багато телефонів містять набір стандартних тим, підтримують їх установку за допомогою кабелю або завантаження через інтернет. Тему для телефону можна зробити і самому.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - телефон Nokia;
  • - кабель.
Інструкція
1
Скачайте потрібні теми для завантаження їх в телефон. Для цього ви можете скористатися сайтами http://allnokia.ru/themes/nokia-5530+xpressmusic.htm, або http://nokia-5530-xpressmusic.smartphone.ua/themes.html. Збережіть їх в окрему папку на своєму комп'ютері. Теми повинні мати розширення * .jar, * sis, * .sisx. Якщо ви скачали файл з розширенням * .rar, * .zip, клацніть по ньому правою кнопкою миші, виберіть опцію «Розпакувати в поточну папку».
2
Перенесіть файли тем в телефон, щоб встановити їх. Для цього підключіть кабель до комп'ютера або ноутбука і з'єднайте з ним телефон. Далі дочекайтеся, поки система пізнає пристрій, виберіть варіант «Відкрити для перегляду файлів». Після відкриття папки створіть в ній папку Themes, скопіюйте туди всі викачані файли тем. Для установки теми на телефон Nokia відключіть кабель і перейдіть в меню телефону.
3
Виберіть пункт «Додатки», потім перейдіть до пункту «Диспетчер файлів». З його допомогою знайдіть папку, куди виконали копіювання файлів тем. Запускайте ці файли по черзі, буде запущена програма установки теми, дотримуйтеся її вказівкам. Вибрати встановлену тему можна, перейшовши в розділ «Параметри», далі «Персональні». Там виберіть розділ «Теми» - «Звичайні».
4
Зверніть увагу, при установці теми на Nokia з розширенням sisx або sis може виникнути повідомлення про помилку сертифіката, наприклад «Термін дії сертифіката закінчився». І буде припинена установка. Для того, щоб усунути цю помилку, змініть системну дату в телефоні, наприклад, на рік назад.
5
Після установки теми на телефон переведіть дату знову. Якщо проблема з талоном не зважилася, спробуйте знайти рішення в інструкціях, наведених на сайті http://allnokia.ru/kcenter/view-24.htm. Після цього повторіть спробу поставити тему на Nokia 5530.
Встановлення додаткових тем оформлення доступна для багатьох сучасних моделей мобільних телефонів Nokia. Знайти їх ви можете в інтернеті, також ви можете створити їх самостійно.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Завантажте тему для мобільного пристрою Nokia, відповідну під дозвіл вашого екрана. Дізнатися даний параметр ви можете з огляду характеристик на офіційному сайті виробника. Ви також можете завантажити тему, не підходить за дозволом. В цьому випадку зображення може бути розтягнутим в залежності від розмірів екрану і співвідношення сторін. Формат файлу теми оформлення для Nokia - NTH. При скачуванні тим вибирайте тільки перевірені сайти. Завантажені елементи в обов'язковому порядку перевіряйте програмою-антивірусом.
2
Скопіюйте завантажені файли тем для мобільного пристрою Nokia в пам'ять флеш-карти або мобільного телефону. Від'єднайте телефон від комп'ютера і зайдіть в його головне меню. В панелі управління телефоном перейдіть до розділу «Теми» і виберіть пункт «Звичайні». Якщо в списку, з'явилися завантажені вами теми, виберіть одну з них, скориставшись функцією попереднього перегляду, і встановіть її з контекстного меню за допомогою дії «Застосувати».
3
Якщо теми, завантажені вами для мобільного пристрій Nokia, не відображаються в загальному списку, зайдіть в папку, в яку ви виконували копіювання і по черзі натискайте на кожен з файлів тим, при цьому вони по черзі будуть встановлюватися на ваш мобільний пристрій в як поточної. Після цього зайдіть в загальний список тем оформлення і виберіть серед з'явилися нових елементів підходящий і застосуєте його для зміни оформлення.
4
Створіть тему оформлення для Nokia самостійно за допомогою спеціального програмного забезпечення. Такі програми ви можете знайти на форумах, присвячених тематиці даних мобільних пристроїв. Билдери для тем Nokia можуть бути для комп'ютера і для мобільного телефону.
Корисна порада
Не встановлюйте теми з розширеннями, відмінними від NTH.