Як створювати теми на Самсунг. Як створити теми для samsung.

Тема для телефону являє собою набір параметрів оформлення зовнішнього вигляду системи, таких як меню, шпалери та звукові ефекти подій. Багато мобільні телефони підтримують завантаження тем, а також створення користувацьких тем.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - телефон Samsung.
Інструкція
1
Скористайтеся додатком Samsung Theme Designer, яке є зручним інструментом для створення тем для телефонів і смартфонів марки Samsung. Завантажте програму на комп'ютер, для цього перейдіть за посиланням http://samsung-temy.ru/engine/download.php?id=1013. Встановіть програму.
2
Підключіть телефон до комп'ютера, щоб зробити тему на Samsung. Запустіть програму. Щоб змінити будь-яку тему, існуючу в програмі, наприклад, поміняти кнопки, статус-бари, їх вид і кольору, перейдіть за допомогою вбудованого провідника в папку Program Files/Samsung/Samsung Theme Designer, потім відкрийте папку Projects, виберіть потрібний проект. Далі клацніть ThemeData. У вікні програми будуть представлені графічні елементи, складові тему. Розміри елементів не міняйте, виконуйте редагування зовнішнього вигляду кнопок на свій смак.
3
Підключіть телефон до комп'ютера в режимі запам'ятовує, щоб замінити іконки сторонніх додатків. Перейдіть на картку пам'яті (якщо її немає, в папку телефону), знайдіть там директорію Others, а в ній папку з назвою, схожою на@@bada_applications@@. Всі інші папки являють собою встановлені додатки. Зайдіть в будь-яку папку, виберіть там каталог Res. Виберіть іконку, схожу на ту, яка відображається в меню. Скопіюйте на комп'ютер, змініть її в графічному редакторі і знову скопіюйте в телефон.
4
Скористайтеся вбудованим майстром створення власних тим в телефонах Samsung Duos. Даний майстер має достатньо велику кількість опцій. Виберіть його з додатків, потім по порядку виконайте наступне: встановіть фонове зображення (в якості джерела може використовуватися будь-який графічний файл з телефону), виберіть колір і насиченість фону, встановіть колір символів списку, заливки і виділення, шрифтів меню. Також ви можете змінити такі деталі, як написи на екрані або формат смуги прокрутки.