Як підключити ик-порт.

Інфрачервоний порт являє собою пристрій, що дозволяє створити з'єднання між комп'ютером та іншим пристроєм, оснащеним таким же портом. Приміром, зі сканером або принтером, а найчастіше ІК-порт використовується для підключення стільникового телефону.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - ІК-порт.
Інструкція
1
Виключіть можливі перешкоди перед підключенням ІК-порту до комп'ютера. По-перше, не допускайте попадання прямих сонячних променів на інфрачервоний порт. Та ж ситуація з лампами денного світла, під час підключення прикрийте її або відключіть. По-друге, приберіть зайві ІК-передавачі із зони дії порту. Наприклад, телевізійний пульт дистанційного керування. Все це може сильно вплинути на якість встановлюваного з'єднання.
2
Виконайте підключення порту до комп'ютера. Він може з'єднуватися або через СОМ-порт, USB-порт або в роз'єм материнської плати. У перших двох випадках все досить просто, ви просто вставляєте пристрій в потрібний порт і чекаєте, поки система виявить пристрій. Для підключення ІЧ-порту до материнської плати необхідно вставити у відповідне гніздо коннектор. На вигляд цей роз'єм нагадує PS/2.
3
Увімкніть комп'ютер, зайдіть в Біос. Перейдіть в розділ Integrated Peripherals, перемкніть опцію Onboard Serial Port 2 в режим інфрачервоного порту (IrDA). Встановіть в даному пункті режим роботи HPSIR. Встановіть значення параметра IR Function Duplex - Full.
4
Також необхідно встановити полярність TX/RX - Hi/Lo. Після перезавантаження операційна система автоматично підключиться і установку драйверів для пристрою ІЧ-зв'язку. У правому нижньому куті екрану з'явиться значок миготливою лампочки, щоб побачити властивості встановленого інфрачервоного з'єднання клацніть по ньому двічі.
5
Підготуйте підключення пристрою до комп'ютера за допомогою інфрачервоного зв'язку. Відстань між ними повинна становити не більше метра. Це забезпечить стабільне з'єднання. Найкраще розмістити порт і підключається пристрій безпосередньо біля комп'ютера і прибрати всі сторонні предмети, наприклад, зняти чохол з телефону.