Як налаштувати АВН в телефонах Panasonic.

Функція АОН на телефонах Panasonic дозволяє автоматично визначати номер вхідного дзвінка. Це дуже корисно, тому що дає можливість підготуватися до розмови або не піднімати трубку, якщо дзвонить неприємний співрозмовник. Порядок налаштування АОН залежить від того, яка серія телефону Panasonic у вас встановлена.
Інструкція
1
Визначте серію свого телефону Panasonic. Як правило, дана інформація знаходиться в інструкції з експлуатації. Якщо ви її втратили, то можна зайти на офіційний російський сайт компанії Panasonic http://www.panasonic.ru, ввести в пошуковику назву телефону і прочитати опис. Налаштування АОН для різних серій дещо відрізняється.
2
Перейдіть в телефоні Panasonic 200-ої і 300-ої серії в «Меню» і виберіть пункт «Налаштування бази». Введіть PIN-код, який ви встановили для входу в базу. За замовчуванням він має наступну комбінацію: «0000». Знайдіть у списку функцію «АОН» і перейдіть в неї, натиснувши кнопку «Ок».
3
Введіть комбінацію «255», після якої з'явиться пункт «Автополученіе». Натисніть кнопку «Ок». Виберіть команду «Увімкнути» і підтвердіть операцію. АОН на телефонах Panasonic 400-ої версії налаштовується за аналогічним алгоритмом, однак пункт про «Автополученіе» при цьому пропускається.
4
Зайдіть в сервісний режим, якщо у вас встановлений телефон Panasonic п'ятисотий версії. Введіть комбінацію «72627664», після чого перейдіть в пункт Write eeprom і виберіть адресу 007F, якому надайте значення 06. В результаті відбудеться автоматичне підключення функції АОН на телефон.
5
Вимкніть одну з функцій визначника номера. Справа в тому, що телефони Panasonic володіють Російський АОН і Європейський АОН, в результаті чого можуть виникнути проблеми при прийомі вхідного дзвінка. Зайдіть в розділ «Меню» і виберіть пункт «Налаштування бази», ввівши PIN-код.
6
Перейдіть в функцію АОН і виберіть пункт «Режим», в якому встановлюємо режим Caller ID. Збережіть внесені зміни, натиснувши кнопку «Ок». Якщо ж ваш телефон володіє мономелодіямі дзвінка, то перейшовши в налаштування бази (SETTING BS), необхідно знайти режим CID OFF і натиснути хрестик вправо, після чого кнопку відбою виклику.