Як зняти панель Lada Kalina. Як зняти передню консоль на калині.

При виникненні необхідності в діагностиці або усуненні неполадок автомобіля Lada Kalina може зажадати демонтаж панелі приладів. Зняття панелі досить клопітка і копітка заняття, тому необхідно заздалегідь підготувати всі необхідні інструменти.
Вам знадобиться
  • - набір викруток;
  • - пассатижи;
  • - торцеві головки.
Інструкція
1
Встановіть автомобіль Lada Kalina на естакади або ями і злийте охолоджуючу рідину. Для цього необхідно зняти захист картера і відвернути саморізи хрестової викруткою. Відшукайте два шланга, які проходять через перегородку моторного відсіку, після чого ослабте на них хомути і злийте охолоджуючу рідину в заздалегідь приготовлену ємність.
2
Знайдіть в районі шлангів гайку кріплення і відверніть її в сторону щитка моторного відсіку за допомогою торцевої головки на 10 мм. Відкрутіть саморізи і зніміть облицювання підлогового тунелю, фільтр салону, пластикову підрульовими поперечину. Далі від'єднайте рульової кожух і роз'єднаєте підрульові перемикачі та колодки з проводами.
3
Зніміть кришку монтажного блоку запобіжників, для чого потягніть її на себе, від'єднавши кріплення. Вимкніть роз'єм перемикача фар, розташований на ній. Витягніть з пазів блок запобіжників, від'єднавши його від колодок з проводами. Під бардачком знаходиться роз'єм ЕБУ, який також необхідно від'єднати.
4
Відкрутіть гайки кріплення повітроводів обдування задніх пасажирів, які знаходяться під передніми сидіннями, і зніміть їх. Колодки з фіксацією необхідно підчепити плоскою викруткою до характерного клацання відкриття. Дістаньте магнітолу.
5
Знайдіть два болти і дві гайки, які з'єднують поперечку і рульову колонку, і відкрутіть їх. Покладіть колонку на підлогу і зніміть кронштейн, при цьому відповівши кріплення. Знайдіть кріплення кронштейна педалей на поперечині панелі приладів, які представлені двома болтами біля педалей і одним - під панеллю приладів.
6
Відсуньте ущільнювач двері по центру і по краях, знайдіть пістони кріплення облицювання передніх стійок, зніміть облицювання. В результаті ви побачите саморізи, які кріплять накладки у лобового скла. Відгвинтивши їх і потягнувши на себе накладку, ви зніміть її з панелі Lada Kalina. Далі ви побачите сім саморізів і сім гайок, які також необхідно відгвинтити. Знайдіть дві гайки в поглибленні під вітровим склом.
7
відкрутишся два болта, які кріплять консоль до підлогового тунелю. Після цього можна підняти панель приладів та знятися її.