Як встановити карти Garmin на телефон.

Сучасний світ рясніє безліччю технічних новинок, що дозволяють всіляко полегшити життя людини. Однією з таких розробок є супутникова навігація GPS, яку можна встановити на мобільний телефон через програму карт Garmin. В результаті ваш пристрій зможе отримати функції GPS-приймача.
Інструкція
1
Скачайте програмне забезпечення Garmin Mobile XT, яке можна завантажити на офіційному сайті компанії-розробника http://www.garmin.com. Виберіть версію програми, яка підходить для вашого телефону. Знайдіть в інтернеті програму Garmin Unlock Generator v1.5, яка дозволить розблокувати викачане додаток і карти місцевості.
2
Підключіть телефон до комп'ютера в режимі «Передача даних». Встановіть по порядку на пристрій завантажені програми. Перевірте в меню телефону наявність встановлених додатків. Зайдіть в папку «X: \ Garmin \ Apps \ Symbian \ RES \» і запустіть файл GarminMobileXT.SIS для завершення установки ПЗ.
3
Вимкніть телефон від комп'ютера і запустіть програму Garmin XT. Зайдіть в меню «Засоби», виберіть пункт «Налаштування» - «Про систему». Перепишіть код біля напису «Card ID», який дозволить розблоковувати програму і карти місцевості. Закрийте програму.
4
Запустіть Garmin Unlock Generator v1.5 і впишіть у верхнє поле програми Card ID, після чого натисніть кнопку «Generate» і збережіть отриманий код в текстовий файл sw.unl. Даний документ скопіюйте в основну папку програми Garmin XT.
5
Знайдіть в інтернеті карти місцевості для Garmin з розширенням .img і завантажте собі на комп'ютер, зберігши або переписавши окремо код FID. Перейменуйте файл в Gmapsupp.img, Gmapsup2.img або Gmapprom.img і збережіть на телефоні. Запустіть додаток Garmin Unlock Generator v1.5 і проробляємо вже вищеописану процедуру.
6
Після того як натиснете кнопку «Generate», необхідно в нижній частині вікна вибрати напис і впишіть код FID карти. Згенеруйте заново код і збережіть у файл з розширенням .unl і ім'ям аналогічним карті. Скопіюйте файл в кореневу папку програми Garmin XT.
7
Запустіть карту Garmin на телефоні, щоб перевірити її працездатність. Після цього можете насолоджуватися навігацією в повній мірі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zRmV4y94y-g