Як підключити роз'єм мікрофона.

Комп'ютерні технології все більше входять у життя сучасної людини. Так використовуються спеціальні мікрофони для перетворення звуку в електричний сигнал і відтворення його через комп'ютер. Практично всі комп'ютери оснащені звуковою картою, яка має спеціальним роз'ємом для підключення мікрофона.
Інструкція
1
Визначте тип мікрофона, який ви маєте намір підключити до комп'ютера. Він може бути динамічним або конденсаторним. Від цього залежить те, яким способом буде підключатися роз'єм мікрофона до звукової карти.
2
Підключіть роз'єм динамічного мікрофона безпосередньо до мікрофонного входу звукової карти. Однак цей спосіб може привести до появи деяких шумів, які можна знизити, якщо використовувати мікрофонний вхід мікшера або передпідсилювач. Вони в свою чергу виходом з'єднуються з лінійним входом звукової карти.
3
Перевірте наявність фантомного живлення у предусилителя або мікшерного пульта. Якщо воно є, то до нього підключається роз'єм конденсаторного мікрофона, який потребує додаткового живлення. Після цього звуковий сигнал подається в лінійний вхід звукової карти. Якщо остання володіє фантомним харчуванням, то мікрофон може бути підключений безпосередньо.
4
Вставте USB-мікрофон безпосередньо в комп'ютер по шині USB. Цей пристрій обладнано всім необхідним для роботи і не вимагає додаткових перехідників.
5
Перевірте наявність підключення мікрофона до комп'ютера. Якщо роз'єм був вставлений правильно, то операційна система видасть відповідне повідомлення про знаходження нового пристрою. В цьому випадку необхідно налаштувати роботу мікрофона. Натисніть на меню "Пуск" в лівій нижній частині робочого столу і виберіть розділ «Панель управління».
6
Знайдіть значок «Звук та аудіопристрої» і клікніть на нього два рази лівою кнопкою комп'ютерної миші. У вікні, перейдіть на вкладку «Мова» і натисніть на кнопку «Гучність». Перейдіть в меню «Параметри» - «Властивості» і поставте галочку біля напису «Мікрофон». Після цього перейдіть в розділ «Перевірка» та подмімо в мікрофон, якщо індикатор змінив положення, то значить, підключення роз'єму пройшло правильно.