Як ввести puk код. де в стартовому пакеті написаний код puk1.

PUK-код являє собою 8-значне число, що дозволяє розблокувати SIM-карту в разі неправильного введення PIN-коду. Він надається мобільним оператором при підключенні або придбанні телефону. Необхідно бути вкрай уважним при введенні даного коду в свій мобільник.
Інструкція
1
Увімкніть телефон і введіть захисний PIN-код, щоб активувати роботу SIM-карти мобільного оператора. Виняток становлять випадки, коли дана функція запиту коду відключена користувачем. Якщо три рази були неправильно введені необхідні цифри, то телефон автоматично блокує SIM-карту. На цей випадок можна встановити в телефоні додатковий PIN2, який буде більш запам'ятовується, ніж перший. Однак якщо він відсутній або не був встановлений, розблокувати SIM-карту можна тільки за допомогою PUK-коду.
2
Знайдіть PUK-код на коробці, в якій продавалася SIM-карта. Як правило, він написаний біля PIN-коду і складається з 8 цифр. Якщо ви втратили упаковку і не зберегли дані коди іншим способом, то можна спробувати звернутися в службу підтримки мобільного оператора.
3
Роз'ясніть свою проблему і попросіть відновити PUK-код. При цьому вас, швидше за все, попросять підійти до найближчого відділення оператора з паспортом та ідентифікаційним номером. Для того щоб не здійснювати дану обтяжливу процедуру, можна зареєструвати у мобільного оператора голосової код. В даний час багато стільникові компанії використовують подібний спосіб ідентифікації особистості абонента.
4
Введіть PUK-код у вікно розблокувати SIM-карту і натисніть кнопку «ОК». Якщо ви неправильно ввели цифри, то перевірте їх порядок. Для набору даного коду надає 10 спроб. Якщо всі 10 разів був набраний невірний PUK-код, то карта блокується повністю.
5
Встановіть новий PIN-код після введення PUK-коду та натисніть кнопку «ОК», після чого підтвердіть операцію. В результаті SIM-карта буде розблокована. Також деякі SIM-карти мають PUK2-кодом, який призначений для розблокування окремий функцій телефону та мобільного оператора при неправильному введенні коду PIN2. Якщо у вас є даний код, то бажано ознайомитися з інструкцією його застосування, яка повинна знаходиться в комплектації з SIM-картою.