Як зробити стільницю. Як закріпити стільницю до стіни.

У вас хороша кухонні меблі, але ось стільниця вже вимагає заміни. Виявляється, що спорудити модну сучасну стільницю до кухонного гарнітуру можна своїми руками. Розглянемо приклад виготовлення стільниці із застосуванням керамічної плитки.
Вам знадобиться
  • OSB-плита, ДСП, пластини штучного каменю за вашими розмірами, профілі для кріплення, клей ПВА, затирка для швів, інструменти.
Інструкція
1
Вибираємо матеріал для стільниці - знизу розташовуватиметься OSB-плита, а верх стільниці - плитка з керамограніта. OSB-плиту необхідно вибрати товщиною 22 мм, по-перше, це максимальна товщина, а по-друге, 22 мм OSB-плити і 16 мм ДСП дають вам необхідну товщину для кріплення обраного нами торцевого фріза.Матеріал для стільниці підбирайте відповідний за кольором і текстурі до фартуху і фасаду кухні.
2
За необхідним розмірам, підготовленим заздалегідь, розкроїте OSB-плиту, поклавши її на профіль UD 17, прикручений до стене.Затем зробіть отвір під мийку. Перед тим, як встановити та закріпити стільницю, всі торці, за винятком кромки, на якій буде кріпитися фриз, обробіть клеєм ПВА.
3
Прикріпіть стільницю до підготовленого заздалегідь профілю за допомогою шурупів по металлу.Поверхность знежирте, потім почніть приклеювати керамогранітні плитки до OSB-плити. Обрану плитку необхідно заздалегідь розрізати на потрібні розміри, які потім будуть укладатися на стільницю. До цього моменту вже повинна бути встановлена мийка, щоб кромка мийки та приклеєна плитка були на одному рівні.
4
Приклейте плитку на універсальний клей "Момент Монтаж". Такий клей дуже зручний у використанні, тому що він температурний режим експлуатації становить від -30 С до +80 С.
5
Плитку потрібно починати укладати від зовнішнього краю стільниці, там, де потім буде встановлений фриз. Під мийку плитку треба вирізати кутової шліфувальної машинкою з диском по плитці. При затирання швів використовуйте затірку марки Cerеsit CE 47 або CE 48. Ось так можна зробити красиву, модну і найголовніше - міцну стільницю для кухні своїми руками. Стільниця зі штучного каменю буде відмінно виглядати на вашій кухні, буде довговічна і практична.