Як розібрати принтер Samsung scx 4100.

Розбирання принтера, як і інших пристроїв, краще всього довірити фахівцям сервісних центрів при відсутності у вас навичок ремонту копіювальної техніки. Однак, якщо ви впевнені в своїх силах, ви можете зробити це самостійно.
Вам знадобиться
  • Викрутка.
Інструкція
1
Вимкніть пристрій від джерела живлення, відкрийте верхню кришку і витягніть картридж, вийміть мережний провід та кабель підключення принтера до комп'ютера. Встановіть положення вимикача так, щоб він не заважав зняттю стінки принтера.
2
Переверніть пристрій і відкрутите гвинти на його задній стінці за допомогою хрестової викрутки, в даній моделі їх передбачено 4. Те ж саме зробіть з гвинтами на Ф'юзер. Коли будете витягати його з вашого принтера, будьте гранично акуратні, щоб не зламати датчик виходу паперу.
3
Підніміть область сканера таким чином, щоб виявилися спеціальні кріплення, отщелкніте їх для того, щоб зняти одну з бічних кришок пристрою. Будьте обережні, ці кріплення не зовсім надійні.
4
Те ж саме виконайте і з іншого боку. Після того як зніміть всі стінки, ви повинні побачити блок редуктора, відкрутіть кріплення і витягніть пристрій. Гвинти від тих чи інших частин принтера складайте окремо, щоб надалі не пошкодити різьблення.
5
Вийміть лазерне скануючий пристрій, від'єднайте пристрої подачі. Найкраще виконайте чистку внутрішніх частин принтера. Це особливо необхідно в тому випадку, якщо було роздруковано багато сторінок. Також залишки тонера можуть міститися і в картриджі. Зберіть принтер в зворотній послідовності.
Зверніть увагу
Якщо ви виконуєте розбірку вперше, найкраще майте при собі інструкцію, яку ви можете знайти в стандартній комплектації. До закінчення терміну гарантійного обслуговування надайте розбірку пристрою працівникам сервісних центрів, оскільки це може позбавити вас зобов'язань виробника.