Як дізнатися ip в Yandex.

У більшості країн світу Yandex відома як одна з найбільш успішних і дорогих компаній. Вартість в розмірі одинадцяти мільярдів доларів цей пошуковий портал заробив не так завдяки системі пошуку, скільки через постійне поглинання і прісовокупленіем до себе різних допоміжних сервісів на зразок соціальних мереж або файлообмінників. Зараз в «Яндексі» можна дізнатися навіть свій IP-адресу і швидкість підключення до інтернету.
Вам знадобиться
  • - активне підключення до інтернету;
  • - вміння користуватися браузером.
Інструкція
1
Щоб дізнатися IP-адресу, присвоєний вашому комп'ютеру, використовуючи портал Yandex, вам необхідно переконатися в наявності доступу в інтернет і відкрити використовуваний вами браузер. Введіть в адресний рядок браузера адресу: http://internet.yandex.ru/. Натисніть кнопку Enter на клавіатурі. Знайти цю сторінку можна і використовуючи графічний інтерфейс порталу. Для цього необхідно зайти на головну сторінку yandex.ru, натиснути на кнопку "Ще" в рядку службових кнопок зверху і знайти в списку, послуг і сервісів «Яндекса» кнопку «Я.Інтернет».
2
IP-адреса комп'ютера, з якого користувач заходить на сторінку internet.yandex.ru/або натискає на кнопку «Я.Інтернет» визначається автоматично. Користувачеві доступна коротка довідка, наприклад, такого виду: Мій IP: 46.146.51.132Браузер: Opera 11.52Разрешеніе екрану: 1366? 768? 32Регіон: Верхоянск
3
Щоб отримати повну інформацію про IP-адресу, необхідно натиснути на рядок меню «Показати детальну інформацію». Розкриється спеціальне вікно з даними, які не рекомендується розголошувати невідомим, оскільки за допомогою цієї інформації ваш комп'ютер можуть зламати.
4
Також на сторінці «Я.Інтернет» ви можете перевірити швидкість підключення до інтернету. Для цього достатньо натиснути на кнопку у вигляді лінійки, розташовану у верхній частині екрану.
Корисна порада
Якщо ви особисто не зверталися за допомогою в службу підтримки "Яндекса", не відправляйте нікому інформацію зі сторінки «Я.Інтернет».