Як відремонтувати ковзани.

Для кожного любителя покататися на ковзанах дуже важливо бути впевненим у справності свого спортивного інвентарю, інакше можна легко отримати серйозну травму при падінні. Щоб правильно відремонтувати ковзани, варто враховувати деякі важливі моменти.
Вам знадобиться
  • - заклепки;
  • - "пістолет" для забивання заклепок;
  • - напилок.
Інструкція
1
Приберіть шнурки і устілки з коникових черевик. Під час ремонту в них повинно залишитися якомога менше додаткових частин, оскільки вони можуть перешкоджати цього важливого процесу.
2
Одягніть захисні рукавички для ремонту щоб не пошкодити руки або не поранити їх про лезо і інші частини ковзанів. Переверніть ковзани зворотною стороною і знайдіть там заклепки. Далі вставте плоску викрутку під поверхню і почніть повільно піднімати їх вгору. У цьому випадку, робота викрутки буде нагадувати лом, який створює важіль для витягування заклепок.
3
Візьміть заклепки за допомогою плоскогубців і витягніть їх. Продовжуйте цей процес, поки не видалите кожну з них. Перевірте їх на наявність пошкоджень. Поміняйте пошкоджені заклепки на нові. Як правило, вони стають занадто широкими і бовтаються, що може призвести до травми ноги. Якщо на ваш погляд їх ще можна використовувати, то міняти їх не варто.
4
Вставте заклепки в спеціальний ручний прилад для їх вставки - «пістолет». Піднесіть його до того місця ковзанів, де до цього вже перебували заклепки. Почніть тиснути на «пістолет», утримуючи його двома руками на курку. Це пристрій тягне боку заклепки які, в свою чергу, розширюються на іншому кінці. Це все і допомагає вставляти їх в потрібне місце. Продовжіть цей процес до тих пір, поки заклепки не почнуть вискакувати.
5
Продовжіть попередній крок поки все не закріпіть. Тепер спробуйте поворушити лезо в різні боки, щоб переконатися в надійності кріплення. Випробуйте ковзани, як тільки закінчите ремонт. Додатково також заточите саме лезо на кріпильному верстаті за допомогою напилка, якщо воно затупилося.
6
Зверніться по допомогу до професіонала, якщо ви не впевнені, що самі зможете полагодити свої ковзани. У майстерні вам нададуть всю необхідну підтримку: замінять лезо, заклепки та будь-які інші частини, які цього потребують. Тим самим ви заощадите собі сили, час і нерви, а також будете впевнені, що ковзани НЕ будуть роз'їжджатися на льоду.