Як з'єднати дві psp. чи можна з'єднати два psp без інтернету.

З'єднати дві ігрові приставки PlayStation Portable можна за допомогою бездротового зв'язку по каналу Bluetooth або Wi-Fi, також це актуально при підключенні більшої кількості ігрових консолей.
Інструкція
1
Для з'єднання двох ігрових консолей PlayStation Portable переконайтеся в тому, що в обох присутня функція бездротового з'єднання і активуйте бездротовий зв'язок в пристроях. Зверніть увагу, що диск з грою повинен знаходитися в приводах обох або хоча б однієї з приставок. Також у разі, якщо гра неліцензійна, режим "Мультіплеер" працювати не буде.
2
У першому влаштуванні запустіть через меню гри режим "Мультіплеер" і здійсните пошук пристроїв, що знаходяться в радіусі дії мережі. Виберіть потрібну консоль, дочекайтеся відповіді від гравця і запустіть гру після того, як виконається з'єднання двох приставок. Деякі ігри підтримують режим і більшої кількості учасників. Для уточнення ознайомтеся з описом гри.
3
У випадку, якщо у вас тільки один диск з грою, вставте його в UMD-привід PlayStation Portable і запустіть мережеву гру в режимі Share Game (може називатися по-різному залежно від прошивки і моделі пристрою) з її меню , попередньо включивши Wi-Fi на обох приставках.
4
З другої PlayStation Portable зайдіть в меню «Гра» і, виконавши пошук, приєднаєтеся до тієї консолі, з якою виконується роздача ігрових файлів. При цьому на PlayStation Portable без диска будуть відправлятися ті файли, які потрібні для відтворення меню самої гри, а по завершенні вони просто втечуть з пристрою. Зверніть увагу, що далеко не всі ігри підтримують такий режим.
5
Для того щоб просто з'єднати дві PlayStation Portable, включіть на обох бездротовий зв'язок (кнопка збоку або нагорі, в залежності від моделі) і створіть між. Використання додаткових програм тут не потрібно.