Як зібрати активний сабвуфер. ізчего зробити активний сабвуфер.

Звичайні колонки слабо передають відтворювані низькі частоти. Тому для отримання максимально високої якості звуку необхідний сабвуфер. На магазинних полицях є великий асортимент таких пристроїв, проте далеко не кожному під силу придбати активний сабвуфер. Тому краще всього зібрати його самостійно.
Вам знадобиться
  • - лист фанери;
  • - лист ДВП;
  • - інструменти для роботи з деревом;
  • - герметик;
  • - карпет;
  • - підсилювач;
  • - дроти;
  • - блок живлення.
Інструкція
1
Придбайте низькочастотний динамік. Також можна використовувати динамік зі старої колонки. Почніть з виготовлення корпусу для майбутнього сабвуфера. Підберіть матеріал, з якого він буде зроблений. Найчастіше корпуси роблять з пластику, дерева і металу. Однак найкраще використовувати дерево або фанеру, так як ці матеріали при впливі вібрації не видають неприємних звуків. Також з деревом дуже просто і легко працювати. Більшість професійних акустичних систем мають дерев'яні корпуси.
2
Розрахуйте за допомогою спеціальної програми розміри корпусу. Для цього внесіть дані наявного динаміка в спеціальну форму. Програма автоматично видасть вам розміри корпусу, при яких буде досягатися максимальна якість звучання. Подібних програм зараз дуже багато. Найзручніша і проста у використанні - JBL SpeakerShop. Своїми руками простіше зробити сабвуфер в вигляді бочки. Для цього випиляєте з фанери два кола. В одне коло ви вріжеться динамік, а на другому будуть розташовані роз'єми для підключення. Стінки зробіть з зігнутого аркуша ДВП. Розмітьте заготовку.
3
Електролобзиком акуратно виріжте кола. Обробіть їх за допомогою наждачного паперу. Підготуйте лист фанери. Гнути його потрібно дуже акуратно, щоб не зламати. Якщо фанера погано гнеться, то покладіть на неї мокру ганчірку і ретельно пропарьте праскою.
4
Денця приклейте за допомогою клею ПВА, а також додатково зафіксуйте дужками. Всередину корпусу помістіть підсилювач. Його наявність є головною відмінністю активного сабвуфера від пасивного. Ретельно закріпіть підсилювач. Щоб при вібрації він не видавав неприємних звуків, підкладіть шматочок повсті або карпета. В одному денці випиляєте отвір за розміром динаміка.
5
Встановіть динамік в один з фанерних кіл, змастивши краю герметиком. В іншому колу акуратно просвердлите дірки для проводів. Краю зачистите і зробіть гладкими, щоб вони не порушили захисний шар проводки. З'єднайте всі дроти згідно інструкції, що додається до підсилювача. У ній детально описана схема підключення проводів. Встановіть динамік на місце, протягнувши через отвори дроти. Підключіть сабвуфер і випробуйте його. Також можете обтягнути корпус яким-небудь матеріалом для надання йому красивого виду. Для отримання ефекту світломузики припаяйте диодную стрічку, яка буде моргати в такт музиці.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zz_1k2AtAq4