Як встановити підвіконня.

Ваша квартира може бути затишною і добре обставленій, але якщо взимку в ній постійно холодно - це погано. Не завжди жителю самостійно вдається визначити, звідки дме. З вікнами все зрозуміло, адже якщо вікно морозу не захищає, це відмінно помітно. Однак мало хто знає, що причиною протягів може бути ще й неправильно встановлений підвіконня. Про те, як він влаштований, а також як правильно його встановити, читайте далі.
Інструкція
1
Підвіконня в даний час виготовляються з самих різних матеріалів: з дерева (класичний варіант), бетону, пластику або навіть з мармуру. Кріпиться підвіконня всередині приміщення в нижній частині віконного прорізу. У самому низу підвіконня зазвичай встановлюється так званий слезник, який грає роль водовідведення і представляє собою неглибокий жолоб, який знаходиться на відстані не більше 5 см від краю підвіконня.
2
Готовий підвіконня встановлюється лише після того як будуть зроблені нижні заглушіни, але бувають і винятки. Дерев'яний підвіконня оббивається знизу утеплювачем, в ролі якого зазвичай виступає повсть, який закріплюється дранню.
3
Нижня частина розчину бічних укосів повинна бути вирубана до стіни. Потім стіна очищається від сміття, пилу і бруду. Після цього підвіконня кладеться таким чином, щоб дошка розташовувалася горизонтально, а поперечно мала невеликий нахил приблизно в 3О всередину від коробки вікна. Клини, на які встановлюють підвіконня, за стіну видаватися не повинні. Їх відразу ж потрібно зафіксувати за допомогою гіпсу. Інакше клини під час установки підвіконня «гратимуть».
4
Далі знімається підвіконня, стіна змочується водою і накладається вапняно-гіпсовий розчин. Його рівень повинен бути на 15 мм вище клинів. Потім на розчин встановлюється підвіконня і вдавлюється на клини до упору і з зусиллям.
5
При цьому видавлюється зайвий розчин, який тут же разравнивается зі штукатуркою стіни урівень і затирається.
6
Якщо розглядати установку підвіконь з таких матеріалів як бетон простий і покритий мозаїкою або мармур, то процес проходить таким же чином. Є лише одна відмінність, яка полягає в обгортанні торців бетонних і мармурових підвіконь повстю. Це робиться для того, щоб при впливі температури не було напруги, адже дані матеріали можуть розширюватися. Для таких підвіконь застосовують антісептірованний повсть, замочений в будь-якому розчині.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UpDBnCzsaao