Як повернути uin.

ICQ - популярний сервіс миттєвого обміну повідомленнями. У Росії ICQ є найпоширенішим месенджером. У зв'язку з цим, з'явилися люди, які займаються викраденням юїнов. Що ж робити, якщо ваш Юїн вкрали?
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет, будь-який клієнт ICQ, вміння набирати текст на клавіатурі.
Інструкція
1
Якщо ви при реєстрації в системі ICQ вказували свій email, то відновити номер буде нескладно: 1) Зайдіть на https://www.icq.com/password/ru 2) В полі "Email/ICQ" введіть свій юін.3) В полі "Security Check" введіть код, який ви бачите на зображенні праворуч. 4) Натисніть "Next". На пошту прийде лист від адміністрації ICQ зі ссилкой.5) Перейдіть по посиланню отриманої на email.6) Відкриється вікно. Впишіть в нього новий пароль. Тепер ви можете зайти в ICQ, використовуючи свою uin і новий пароль.
2
Якщо при реєстрації ви не вказували email, справа ускладнюється в рази. Шанс підібрати пароль, який встановив злодюжка, дорівнює одному відсотку. Адже він міг використовувати в новому паролі не тільки цифри, але і букви зі спецсимволами. Кількість різних варіантів більш 218000000000000. Тобто на повернення свого номера ви витратите все життя і не факт, що досягнете успіху. Що ж робити в такій ситуації? Спробуйте зв'язатися зі зломщиком. Напишіть на свій Юїн, і можливо, він відгукнеться. Спробуйте вбити свій Юїн в пошуковик. Якщо номер красивий, то швидше за все, зломщик намагається продати його на будь-яких тематичних форумах. Там-то ви з ним і зв'яжетеся. Найімовірніше, він не захоче віддавати вам Юїн безкоштовно. Тут уже все залежить від ситуації. Можливо, вам доведеться заплатити. Може, домовтеся з злодюжкою.
3
Якщо жоден з попередніх способів не допоміг - просто заведете собі новий Юїн. Друзів доведеться додавати знову, але на це піде менше сил, часу і нервів. І запам'ятайте: потрібно придумувати більш складні паролі!